Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használ valaki Béres Porcerő...

Használ valaki Béres Porcerő Forte-t? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy dobozzal, mert 9 térdműtét után már szükségessé vált, de azért kíváncsi lennék pár véleményre, mielőtt elkezdem szedni. :) Használ valamit? Tényleg orvosi ellenőrzés mellett lehet csak szedni? Szükséges a napi két tabletta?
2009. okt. 4. 20:41
 1/3 anonim válasza:

szükséges 2 tabletta én kondi mellé szedem akkor hatásos, ha legaláb három honapon keresztül szeded de izületi gondokra van, ha ropog v fáj nekem bevált.

Nemtudom h mien mütéted volt de lehet h vmi calcium c-vitamin jobb lenne v vmi specko krémet nem mondtak a dokik?

2009. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hasznos volt. :) Hát, a doki igazán gyógyszert nem javasolt, ő valamilyen injekció-kúrát akart, de a szüleimmel úgy gondoltuk, hogy először kipróbáljuk, hogy a gyógyszer hatásos-e. Egyébként sokféle térdműtétem volt (ezért eléggé gyenge már, kissé tönkretették...:S), a legutóbbi arthroscopia volt és a "kenőanyag" végett kéne a gyógyszer a térdporcomnak, mert nagyon kopik. Elég jó reklámja van a Béres-cuccoknak, ezért gondoltuk azt.
2009. okt. 13. 13:30
 3/3 anonim válasza:
ok akkor tudom ajánli tényleg jo ,plusz ha kardiozol (nem erölteted az izületed)és beolajózza!+ haloolaj is jo izületi nedv növeli!
2009. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!