Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fájhat azért a fülem mert...

Fájhat azért a fülem mert megvagyok nagyon fázva?

Figyelt kérdés

tegnap éjjel alig aludtam , emrt bevolt dugulva az orrom és ahogy fujtam kifele nagyon elkezdett fájni a fülem.. reggelre elmúlt, de most megint kezd fájni minda2 és beisvannak kicsit dugulva.

ugye csak a megfázás és a sok orrfujásmiatt?mittegyek??


2009. okt. 7. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
léccives vki válaszoljon nagyon fáááJ:'((
2009. okt. 7. 19:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet arcüreggyulladás, a fül-orr-gége összefügg. Menj holnap orvoshoz, mert valószínűleg antibiotikumot adni. Ha van otthon infralámpád, infrázz, a fület is melegíteni szokták, de ha attól rosszabb lesz, akkor nem. Használj orrcseppet és fájdalomcsillapítót. Szóval holnap orvos, addig mérj lázad is, de gyógyszerbevétel előtt.
2009. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz.Simán ráterjedhet egy fertőzés a füledre,ugyanis a garatod kapcsolatban van a füleddel.De lehet hogy középfülgyulladásod van.Melegíts sót,rakd konyharuhába és azzal melengesd a füled ;)
2009. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi,nem garat hanem gége.amúgy ügyi az első felelő ;)
2009. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
voltamdokinál. arcüreg és középfülgyulladás.
2009. okt. 9. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi a visszajelzést, egy hét alatt meggyógyulsz, be kell szedni az egész doboz antibiotikumot akkor is, ha már jobban vagy.

első

2009. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hátigen.. köszi a válaszokat!:)
2009. okt. 10. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!