Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jártas valaki a homeopáthiában...

Jártas valaki a homeopáthiában? A bőrgyógyászom a lábamon lévő szemölcsre 4 féle homeopáthiás bogyót írt fel: Thuja occidentalis, Echinacea angustifolia, Vincetoxicum hirundinaria, solanum dulcamara. De most akkor ezeket egyszerre szedjem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:

nem, minél nagyobb időt tarts a beszedés és az étkezések között.


+semmi erős ízűt nem szabad enni +no fogkrém stb.


nálam csak néhány homeopátiás készítmény volt ami használt.

Ha meg vetted akkor szedd be mer ártani nem fog, de szemölcsre kétes az eredmény.

2013. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szemölcsre Thuja-t mindig adnak, a szemölcskezelés alapszere. Echinacea gondolom immunerősítésre, a másik kettővel még éppen nem volt dolgom. Gondolom megadta, hogy melyikből hány golyót és milyen rendszerességgel használj, vagy nem? Vagy azt neked kellene kitalálni? :) Én eddig homeós bogyókat egyszerre szedtem b, ha napi 2x kell pár fajtából, akkor napi 2x veszem be őket és szopogattam el egyszerre.
2013. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azonos potenciájúak? Mert akkor szerintem várj minél több időt közöttük.


OFF:


Nem vall túl jó homeopatára, hogy 4 szert is fölírt. Az igaz homeopaták csak egy szerrel kezelnek egyszerre...

2013. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves utolsó, teljesen igazad van, én is emiatt vagyok összezavarodva... hogy most akkor mindet egyszerre? Asszem megkérdezek valaki más homeopatát is hátha ő mást mond vagy megerősít. :)

2013. jún. 18. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
De ennyi erővel a boiron készen kapható bogyói se jók? Amik náthás tünetekre vannak például, abban is több szer van együtt, alacsony potenciálban.
2013. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5:

Mi úgy tanultuk, hogy azok se "az igaziak", mert nem egy szert tartalmaznak, így összezavarodik az egész tünetkép. Meg egyébként is bevált indikációjú szereket tartalmaznak, tehát nem egyénre szabott, így 50% az esélye, hogy hat, vagy sem.

2013. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit az orvosod alkalmaz az klinikai homeopatia, lehet így is egyszerre, lehet rövid távon hatásos is lesz, de inkább keress egy klasszikus homeopatát, aki valóban egy magas potenciájú szert.
2013. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akut kezelésre, jók a szerek.
2013. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,keresek homeopatát. :-)
2013. jún. 20. 23:58
 10/10 anonim válasza:
Megoldódott a problémád? Ha még nem, próbáld ki a teafa olajat. Naponta 2x kend le a szemölcsöt vele. Nekem bevált. Előtte sok mindent kipróbáltam eredménytelenül. Ez egy hét alatt megszüntette.
2013. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!