Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mik a tapasztalatok a búzafűlé...

Mik a tapasztalatok a búzafűlével kapcsolatban? Tényleg hatástalan és ez csak üzlet?

Figyelt kérdés
Hallottam jókat, de rosszakat is, viszont 1 konkrét pozitívum:ismerősöm két hónapig itta minden nap reggel, (egyébként dohányzásról leszokás után) hogy méregtelenítsen stb. és a 2. hónap végén egy reggel itta és iszonyatos hányinger jött rá, azt mondta, hogy még soha nem érzett olyan erőset, hányt és későbbi elmondása szerint semmiféle gyomortartalom nem jött hanem egy kátrányszagú undorító fekete cucc.Na?

2013. jún. 18. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

A friss búzafűlében sok vitamin és ásványi anyag van, ezért van gyógyhatása. Ez nem kamu, ez tény.

Az összes többi humbug. Nem lehet tartósítani (üvegbe, zacskóba tölteni), nem "méregtelenít" (a veséd és a májad méregtelenít, más nem), és semmi köze a há*áshoz.

2013. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, h segít a szervezet salaktalanításában, erősen lugosít. Én sokáig ittam, azért hagytam abba mert majdnem hánytam tőle, de azóta is, ha rá gondolok.
2013. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tele van josaggal es erosen lugosit. Tisztito hatasanak koszonhetoen, elofordul, hogy a szervezetben hirtelen felszabadulnak a mergek es ujra a veraramba/belekbe kerulve mergeznek es ez hanyast/hasmenest eredmenyez. Ez a tisztulasi folyamat resze, ha tul gyors.


Nagyon jellegzetes az ize, ezert sokan megundorodnak tole.


Egy idoben mi is ittunk minden reggel, majd a parom egyik naprol a masikra kiborult tole, migrenje volt, hasmenes, hanyinger...

Csak utolag vettem eszre, hogy a noveny szaranal elkezdett peneszedni es valoszinu nem vettuk eszre es egy kis peneszt is lejuiceoltunk a fuvel egyutt es ettol lett olyan rosszul.

Vigyazni kell vele es mindig alaposan megmosni es amint egy pici penesz megjelenik a tovenel, azonnal kuka :(

2013. jún. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 24. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Állítólag még fogyaszt is, pedig nem, szerintem sem jó semmire. Ráadásul teljesen ihatatlan, olyan íze van.
2013. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!