Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a terramagon impulzáló mágnesterápiás derékaljról?

Figyelt kérdés
Visszér problémákra mennyire hatásos? Köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. jún. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Értelmes válasznak szánom:

Az ilyen túlárazott mágneses varázseszközök többnyire tökéletesen csomagolt átverések.


[link]


A cikk külön kiemeli, hogy a pulzáló mágnesességnek nem ismert a hatása és az is maximum az idegpályákra hathat elektromos indukálás végett.


Ha mágnesterápiázni akarod magad, akkor a neten lehet rendelni neodinium mágneseket, amik sokkal erősebbek és töredék az áruk. Hatásuk azonban nagyjából ugyanaz.

2013. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves 1es válaszoló. Én elhiszem, hogy komolynak szántad a hozzászólásodat, de kicsit nevetséges, hogy alátámasztására egy 2007-es cikket tudsz csak előszedni.


Egyébként még ebben a cikkben is csak az állandó mágnesességre mondták, hogy elméletileg sincs lehetőség felhasználni, ezért is dolgozták ki a pulzáló mágnesterápiás eljárást.


A Terramagon egyébként abba a kategóriába tartozik, amelyik a minőséget áldozza fel a kedvezőbb ár érdekében, például kevesebb tekercs van benne, mint a többiben. Ja és egyszer-egyszer kigyullad.


Hatékony matracot 50-200.000.-Ft körüli áron tudsz venni, ami ugyanazt tudja, amit az ötszázezer forintosak, csak kevesebbet költenek a reklámjára.

2013. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 2.válaszoló, tudnál ajánlani valami konkrét terméket? esetleg linket is küldhetnél. nagyon sokat segítenél vele! :D
2013. júl. 7. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Ha mégis ragaszkodunk a mágnesterápiához, akkor mindenképp ezt a gépet kéne:


[link]


Szinte mindent gyógyít, még a depressziót is. Kihagyhatatlan csodagép, ami mindenre jó. Biztos nem átverés, hisz az összes ilyen mindentgyógyító gépet klinikailag tesztelik.

2013. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es! Szerintem Te ebben a kérdésben inkább ne válaszolj, mert véletlenül valaki még komolyan veszi, amit mondasz.


az első válaszodban mindennek lehordod a mágnesterápiát egy 6 évvel ezelőtti cikkre hivatkozva,

Ezután javasolsz egy maximum 20Hz-ig jó készüléket 180ezerért. Én elég sokat foglalkoztam a témával, de ezzel a termékkel még nem találkoztam, tehát a gyenge hatásfokon kívül nem sokat tudtam megállapítani róla.


Ránézésre viszont azok közé a gagyik közé tartozik, amiket 70-80ezerért szoktak árulni, és a gyenge hatékonyságon kívül az is gond velük, hogy már balesetet is okoztak

2013. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valami lehet a dologban, mert 10 hónap használat után beállt a vérnyomásom. De. Sajnos a derékalj meghibásodott, a cég jogutód nélkül megszűnt, elérhetetlen,csak pénzért javítanák, a 24 hónap cseregaranciát el lehet felejteni, parasztvakítás. Ugyanezt árulják ugyanazon a honlapon +7 néven, de természetesen másik Kft, ami gondolom pár hónap múlva szintén megszűnik majd és nem kell a garanciális dolgokkal foglalkozniuk.
2013. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!