Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudom, hogy sok "benott korom...

Tudom, hogy sok "benott korom és vadhús" kérdés van, de sokat olvastam már róla, hogy otthon is ki lehet kezelni és nem jön vissza a vadhús és a korom se nőtt be. Van valakinek ilyen tapasztalata? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 14:17
 1/3 anonim válasza:
71%
Nekem a szaliciles szesz és a Tetrán kenőcs segített :) Sebészeten voltam már visszajött ugyanúgy... Először csak szaliciles szesszel kezeltem úgy is rendbe jött 2 oldal (ugyanis mind 2 nagy lábujjam mind 2 oldalt be volt gyulladva...). Naponta 2x-3x szaliciles szeszes vattát nyomkodtam a sebre hogy jól beigya... Maradt ugye 2 gyulladt oldal. Anyukám vett Tetrán kenőcsöt és a szalicilezés mellett minden este bekentem vele. Elmúlt a gyulladás és a vadhús is:) Próbáld ki!
2013. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem be is van/volt nőve a körmöm a nagy lábujjamon mind két oldalt !

nekem a gyógypedikürös azt mondta hogy nagyok igy nem tud vele mit csinálni,menjek el sebészetre és vágassam le!

ez a szalciles szeszes modszer a nagy vadhúst is leszedi?

2014. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2017. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!