Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egyszerre veszik ki nekem a...

Egyszerre veszik ki nekem a az orr és a garat mandulám. Nem ide tartozik de eléggé szégyenlős vagyok és az legalább egy bugyi/boxer marad az emberen amikor műtik ilyennel? És még az hogy nehézkes lesz altatás után a köpés+lélegzés szájon keresztül?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A műtéteket specális kórházi öltözékben végzik. Ez egy elöl-bebújós hálóing. Nincs saját cucc. Semmi gondod nem lesz az altatással, meg a légzéssel. Csak nyugi.
2013. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem igazán értem, mert még nőgyógyászati műtétnél is rajtam maradhatott a saját hálóingem, csak feljebb kellett húzni. Nem egy ilyen műtétem volt, hanem kettő. Szó sem esett pucérságról vagy kórházi gúnyáról.
2013. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még valami:

Az altatót gyógyszer,inyekció,gáz formályában adják be?

Melyik?:D

2013. júl. 31. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
az kórházfüggő hogy hogyan altatnak. szerintem le kell vetkőzni. én még nem láttam olyat hogy műtőbe ruhástul mentek volna az emberek. engem is levetkőztettek, ékszereket mind ki kell venni.
2013. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!