Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

Egyszerre veszik ki nekem a az orr és a garat mandulám. Nem ide tartozik de eléggé szégyenlős vagyok és az legalább egy bugyi/boxer marad az emberen amikor műtik ilyennel? És még az hogy nehézkes lesz altatás után a köpés+lélegzés szájon keresztül?

Keress kérdéseket hasonló témákban: műtés, mandula

2013. júl. 28. 20:07  Privát üzenet  

A válaszok
A műtéteket specális kórházi öltözékben végzik. Ez egy elöl-bebújós hálóing. Nincs saját cucc. Semmi gondod nem lesz az altatással, meg a légzéssel. Csak nyugi.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. júl. 28. 20:22 Privát üzenet
Hát, nem igazán értem, mert még nőgyógyászati műtétnél is rajtam maradhatott a saját hálóingem, csak feljebb kellett húzni. Nem egy ilyen műtétem volt, hanem kettő. Szó sem esett pucérságról vagy kórházi gúnyáról.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. júl. 29. 09:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még valami:

Az altatót gyógyszer,inyekció,gáz formályában adják be?

Melyik?:D

# 3/4Időpont 2013. júl. 31. 16:27 Privát üzenet
az kórházfüggő hogy hogyan altatnak. szerintem le kell vetkőzni. én még nem láttam olyat hogy műtőbe ruhástul mentek volna az emberek. engem is levetkőztettek, ékszereket mind ki kell venni.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. aug. 1. 07:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeptemberben körülmetélésre készülök. Ki kell hagynom valamennyit a suliból? És kb. mennyit? 16/F
Mi az altatoszer neve, amit csaszarmetszesnel teljes narkozisnal, altatas eseten adnak? Es bevizsgalhato-e erre allergia?
Körülmetélés műtétnél, ha gerinc-érzéstelenítést vagy altatást kérek, akkor van katéter? És meddig van bent akkor?
Altatás menete műtétnél pontosan milyen?
Ha lenne egy rutin-műtétetek és választhattok hogy gerincbe érzéstelenítés vagy altatás, melyiket választanátok és miért?
Altatásban lehet a szememben kontaktlencse?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!