Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik masszázsfotel a jó,...

Melyik masszázsfotel a jó, ami lábat, nyakat is masziroz és az ára is elfogadható?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 15:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Érdemes egyáltalán venni?
2009. nov. 8. 10:18
 2/2 anonim válasza:

Szerintem érdemes. Hasznos egy masszázsfotel használata.


A masszázsfotel masszázsa természetesen nem olyan érzés, mintha egy ember masszírozna. Azonban effektív, hatásos, hatékony, és teljesen ergonómikus, a testet feltérképezve ad masszázst. Persze csak a normálisabbak, amik kb. jelenleg 200e Ft-tól kezdődnek a magyar piacon. Én már próbáltam jópárat, és szerintem nagyon klassz. Eljárni egy masszőrhöz pár hetente, és közben masszázsfotelt használni. Tökéletesen kiegészítik egymást. Az otthon kényelmében masszíroztathatja magát az ember, nem kel levetkőzni, nagyon kényelmes a szituáció, és a fotelek is egyébként, amiket próbáltam. Rengeteg extra funkciójuk is van (hátmelegítés például, vagy zenehallgatás bluetooth segítségével), ami még segíthet a kikapcsolódásban.


Amire figyelni kell, az az ár és a fotel súlya. Én elemeztem a piacot, és azt találtam, hogy rengeteg a látszólag túlárazott masszázsfotel. Sokat kipróbáltam, és jelenleg 1M ft felett szerintem nem igazán érdemes vásárolni, mert nem kap (lényegesen) többet az ember. A fotelek súlyát is érdemes megnézni, egy teljes testet átmasszírozó masszázsfotel súlya általában 90 kg, és a felett van. Az ilyen 50-60 kilós masszázsfotelekben nem sok minőségi alapanyag lehet.


Remélem, tudtam segíteni!

2022. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!