Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Érdemes masszázsfotelra...

Érdemes masszázsfotelra költeni, megéri venni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ milyenre, de szerintem nem éri meg - az emberi kéz érintését, masszírozását semmi sem pótolhatja.
2009. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Két-három hónapig használtuk, napi rendszerességgel.

Olyan másfél éve van, de minek? Tv-t nézni nagyon kényelmes, na de ennyiért?

Jobban jársz, ha másra költöd a pénzed.

2009. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Lehet kapni masszázs betétet is.

Székbe v fotelba rakod 20ezer körül már lehet kapni és jo és olcsobb mint eg y egész masszfotel

2009. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagyon hasznos, nagyon jó érzés, de az emberi érintést tényleg semmi nem pótolja! És szerintem ha egy jó masszásfotelt veszel, az elég drága, sőt, nagyon drága, akkor inkább költsd másra!:)
2010. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,végül is ajándékba kaptam ,a beteg lábamnak nagyon-nagyon segit..megérte
2010. febr. 16. 10:09
 6/6 anonim válasza:

Szerintem érdemes! Hasznos egy masszázsfotel használata. Én sem hasonlítanám össze az almát (emberi kéz által nyújtott masszázs) a körtével (masszázsfotel által nyújtott masszázs), mindkettőnek van előnye és hátránya.


Az emberi érintés utánozhatatlan, és ha kifog az ember egy jó masszőrt, aki folyamatosan képzi magát, nem csak egy OKJ-s papírja van, tisztában van az emebri anatómiával, akkor azzal csak nyerhet az ember. Én egy ilyen masszőr hölgyhöz járok. Viszont 3-4 hetente kerülök csak sorra...és igazán erős masszázst csak a nyakamnál kapok tőle.

És le kell vetkőzni (sokan nem szeretik), van, hogy hetekig nem kerül sorra az ember (addig meg mit kezd a fájdalommal?), akár messze is lehet az otthonunktól (és a covid alatt kiderült, sokszor ki sem mozdulhatunk). Nem beszélve arról, hogy ha az ember már délután-késő délután-este megy, akkor a masszőr már fáradtabb, nem fogja tudni ugyanazt nyújtani, mint a nap kezdetén. Emiatt megvannak ennek a hátrányai is.


A masszázsfotel masszázsána természetesen nem olyan érzés, mintha egy ember masszírozna. Azonban effektív, hatásos, hatékony, és teljesen ergonómikus, a testet feltérképezve ad masszázst. Persze csak a normálisabbak, amik kb. jelenleg 200e Ft-tól kezdődnek a magyar piacon. Én már próbáltam jópárat, és szerintem nagyon klassz. Eljárni egy masszőrhöz pár hetente, és közben masszázsfotelt használni. Tökéletesen kiegészítik egymást. Az otthon kényelmében masszíroztathatja magát az ember, nem kel levetkőzni, nagyon kényelmes a szituáció, és a fotelek is egyébként, amiket próbáltam. Rengeteg extra funkciójuk is van (hátmelegítés például, vagy zenehallgatás bluetooth segítségével), ami még segíthet a kikapcsolódásban.


Amire figyelni kell, az az ár és a fotel súlya. Én elemeztem a piacot, és azt találtam, hogy rengeteg a látszólag túlárazott masszázsfotel. Sokat kipróbáltam, és jelenleg 1M ft felett szerintem nem igazán érdemes vásárolni, mert nem kap (lényegesen) többet az ember. A fotelek súlyát is érdemes megnézni, egy teljes testet átmasszírozó masszázsfotel súlya általában 90 kg, és a felett van. Az ilyen 50-60 kilós masszázsfotelekben nem sok minőségi alapanyag lehet.


Remélem, tudtam segíteni!

2022. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!