Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szódabikarbóna jó a rák ellen?

Szódabikarbóna jó a rák ellen?

Figyelt kérdés
A rák ellen tényleg jó a szódabikarbóna? Édesanyámról sajnos kiderült hogy rákos. És ő ezt hallotta. És szeretné inni , bízik benne hogy ez segít. És ez jó :) mert pozitívan gondolkozik, csak nem szeretném ha ezzel épp rosszat tenne magának. Ihatja reggelente egy deci vízbe ? És azt mondta úgy hallotta hogy borogatni kell a területet ahol a daganat van. Én is utána olvastam de tapasztalatokra lennék inkább kíváncsi. Előre is köszönöm.
2013. nov. 4. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerinted ha szódabikarbónával gyógyítani lehetne a rákot, ennyien meghalnának miatta...?

Ettől függetlenül, sztem a világon semmi baja nem lesz a büfögésen kívül. Azért ha szed más gyógyszert, akkor illik rákérdezni az orvostól, hogy nehogy kölcsönhatás lépjen fel. (Akár anyukád jelenléte nélkül is megkérdezheted - nehogy a doki lehülyézze)

2013. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=B8T0uOuYyGw


úgy tudom inkább intravénásan használják ha rákról van szó.


am érdemes lehet a candidával foglalkozni gyomorban.

2013. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én is így hallottam. Azóta viszont kiderült egy hölgy ismerősömmel akiről mint kiderült ugyanezzel a betegséggel állt szemben. És ő azt mondta hogy svéd cseppet tett gézlapra és azon a területen borogatta ahol a daganat van.És mire eljött a műtét napja fele akkorára zsugorodott a daganat. És hogy ő is egy ilyen betegségben szenvedő hölgytől hallotta akin úgy szint segített. Utánajártam és a gyógyszertárban is megkérdeztem ártani árthat e neki és mondták hogy nem. Nyugodtan borogathatja. Így minden mást mellőz most édesanyám. Bízom benne hogy minden rendben lesz majd és ha nem is segít rajta a csepp, de a tudtad és az akarat sokat számít majd a gyógyulásában :) köszönöm a videót megnéztem :)
2013. nov. 5. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gömbicica ***** válasza:
35%

[link]


A rák okairól stb. betegségek lelki oldaláról itt is olvashatsz.


Az édes élteti a rákos sejteket. Tehát mellőzendő!!!!

Élő táplálék nagyon fontos. sok nyers zöldség-gyümi. :)

Javulást Édesanyádnak.

Itt nem irtad ugyan, hogy milyen rákot diagnosztizáltak, de ha egy mód van semmi kemó és ilyesmi.

Ezzel kapcsoaltban is tudnék videókat ajánlani!!!!

Ezek csak rossz irányba viszik a dolgokat(((( aztán rábeszélik az emberre, hgoy az a tuti!!! (((

2013. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Paprika és a paradicsom tuti gyógyulás.
2013. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A szódabikarbónás rákgyógyítás Tullio Simoncini, egy foglalkozásától eltiltott és börtönbüntetésre ítélt orvos "találmánya", igazolatlan és veszélyes kuruzslás.


Aki részletesen meg szeretné ismerni ennek a veszedelmes kuruzslónak a tevékenységét, itt teheti meg:


[link]

2015. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!