Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Artemisinin (üröm), barátcserj...

Artemisinin (üröm), barátcserje (progeszteron tartalma révén), gyógyíthatják a méhrákot? Van valakinek ezekkel vagy más gyógynövényekkel pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. De arrol már hallottam, hogy orvosok gyogyitanak ilyesmit!!!!!
2013. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátcserjét ismerem, ez harmonizálja a hormon rendszert.

Enyhe hormonzavar esetén menstruációs problémára jó, -egyébként nincs hormon tartalma / LH- hormonra hat, ami az agyalapi mirigyben termelődik/.

Ha a méhtest rák fokozott ösztrogén dominancia miatt alakult ki kiegészítő kezelésben biztos használható, de a kialakult rákot nem gyógyítja meg. Pláne nem önállóan, más kezelést nem használva.

2013. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál, ki akarnak szedni mindent, azért kérdeztem mert sok helyen olvastam ezekről, hogy állatkísérletekben már kialakult rákot is kezeltek velük. Gondoltam megkérdem, hátha van valakinek gyakorlati tapasztalata erről.
2013. dec. 6. 12:05
 4/6 Gábor_2442 válasza:

Az artemisinin az egynyári ürüm hatóanyaga. A természetes forma az artemisinin tumorgátló/tumorölő hatású. Azon az elven alapul a szelektivitása a tumorsejtre, hogy a vassal megjelölt transzferrin memránfehérjén kapcoslódik az artemisinin molekula. Petri csészében hatásos. Szervezetben sokmindentől függ a hatásossága. Felszívódás, Lebomlási gyorsaság. A legjobb az benne,

hogy minden tumortípusra ha, mert a hatásossága nem

típusfüggő, a transzferrin minden tumor felületén nagyobb

mennyiségben van jelen mint az egészséges sejt felületén

mert az osztódáshoz nagyságrendekkel több vasra van szüksége a tumorsejtnek. Vannak viszont korlátai részben a felszívódása miatt ( 1 hét után kell pihenőnap ) részben pedig bizonyos antioxidánsok inaktiválják és hatástalanítják.



Személyes tapasztalat: Édesanyámat kezeltük vele. Glioblastómával(grade 4 agytumor). A műtét után 6 hónapot mondtak neki, mert rosszul sikerült a műtét, amikor kijöttünk a kemo után a kórházból a 4,3 cm daganat teljesen visszanőtt. Rosszul lett, metasztázisba került a tumor, immunrendszere összeomlott, vashiány, anemia. Ebből hozta ki az artemisinin és adott neki még 4 hónapot, amikor járt, tvzett és olvasott megint. Az orvosok mindig kérdezgették, hogy mit szed mert ez a daganattípus 2 hét alatt öl. HA kérdésed van szívesen elmondom a tapasztalatainkat (másfél évnyi), az alkalmazásról, kicsit bonyolult, sok mindenre kell figyelni.


Jó egszséget!

2014. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszadó


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszát.Az édesanyámnak tüdődaganata van.Sem kemoterápiát,sem sugárkezelést nem hajlandó vállalni.3 napja szedi,az artemisinint 2x1-et 1 vassal.Fehérjének húst eszik,mert anélkül rosszul van.Naponta 2x3 deci zöldséglevet iszik(káposzta,répa,cékla,zeller)Reggelre,mindig fel megy a vérnyomása,és napközben elég gyenge.Nagyon szépen megköszönöm,ha válaszol,mert ön az egyetlen,aki az artemisinin tapasztalatait feltette,az internetre.Nagyon szépen kérem,hogy amit tud az artemissinről,és arról,hogy hogy hat írja meg nekünk.Édesanyám semmiféle lisztes,zsíros,olajos terméket nem fogyaszt.Cukrot,és cukros készítményeket sem.

2014. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FK_Ani válasza:

Kedves Gábor_2442!


Olvastam a hozzászólását a témához.

Édesapámnak mellhártya áttétes melanómája van. 2007-ben műtötték melanómával, azóta rendszeresen kontrollvizsgálatokra járunk, legutóbb idén júniusban. Minden rendeben volt egészen augusztusig, amikor nagy mennyiségű folyadék gyűlt fel a mellhártyalemezek közt. Mint kiderült az áttétek miatt. Eléggé le van gyengülve, így nem kaphat kemot és sugarat sem. Egy hete otthon van és intravénás C-vitamin kezelésre járunk heti 3x. Beszereztük az Artemisinint, de az adagolásról elég keveset tudunk. Vas pótlást kapott a kórházban.

Hatalmas segítség lenne, ha megosztaná velem az Artemisininnel kapcsolatos tapasztalatait. Nagyon köszönöm, hogy elolvasta amit írtam.

2014. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!