Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Zsirdaganat eltávolítására...

Zsirdaganat eltávolítására műtét nélküli gyógymód lehetséges-e?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve van a hátamon,a lipoma az utóbbi pár évben tojás nagyságúra nőtt.A műtéttől nagyon félek.
2009. nov. 28. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ambulánsan végzi bőrgyógyász.Érzéstelenítés után.Kb 7 nap múlva kell visszamenni varratszedésre.Ettől aztán nem kell félned:)De viszont le kell szedetned.
2009. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Zsírdaganat eltüntetése! Érdeklödés felmérése végett irok! Növényi eszenciákbol olyan "keveréket" tudok késziteni ami egy hét alatt eltünteti nyom nélkül a zsirdaganatot, mütéti beavatkozás, örökéletre börünkön a heg elkerülhetö. Irjatok rám ha érdekelne Titeket! Franciaországbol hoznám a növényi hozzávalot és ezért érdekel, hogy van e rá igény! Cimem amire lehet irni: cincike21@msn.com
2009. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A műtét elkerülhetetlen.

Cincike nem fog tudni segíteni, max a pénztárcád apasztja le. Ha ingyen segít, akkor talán a segítő szándékát elhiszem.

2009. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Cincikének nem hiszek, ilyen szövegeget bárki kitalálhat.

Veletek egyetértek./1-3/

2009. dec. 29. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Szia kérdező!A páromnak is volt a nyakán és a karján is.Furcsán fog hangzani,de paradicsommal nagyon szépen ki lehet fakasztani.Ha kifakadt,akkor szorgalmasan foglalkozni kell vele,naponta többször is nyomkodni belőle a 'tartalmát',de a paradicsom folyamatosa legyen rajta mert az is szívja ki.
2010. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Nem idegen számomra az ilyen megoldás, de ez zsírdaganat, és az elhelyezkedése, főleg a nagysága miatt nem hiszem ,hogy ezzel megoldható.
2010. jan. 11. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem a paradicsomos hozzászóló nincs képben arról, mi a zsírdaganat. ez nem pattanás, nem a bőr felső részében van, hanem a bőr és az izom között van. ne kozmetikai kategória, nagyon nem. nekem is van egy a nyakamon.
2010. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán mégsem ír a "paradicsomos hozzászóló" olyan nagy hülyeséget, mert nekem már több zsírdaganat nőtt a fejemen, amit hasonló módon sikerült kifakasztanom és kitartó kinyomkodásokkal végül sikerült elmulasztani!

Zsírdaganat volt mindegyik, nem pattanás, ez látszott az eltávolított tartalmából is (zselés, kocsonyás zsírszerű anyag).

2010. jún. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hüyeség. a lipómát te maximum konyhakéssel tudod felnyitni, de kifakasztani nem lehet, mert egy tokban van benne. fogalmad sincs róla, mi az a zsírdaganat. a bőr ALATT van. ha még most sem hiszitek el, íme egy műtét, komolyan meglepődnék, ha te ezt otthon a tükör előtt elintézted volna!

http://www.youtube.com/watch?v=OK-82m2QVq4

2010. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

06-08 16:45-nak


OK!

Én is láttam már ezt a videót, semmi újat nem mutattál vele...


Ez csak azt bizonyítja, hogy NEKED még soha nem volt zsírdaganatod (lipómád), csak elképzeléseid vannak róla.


Nekem viszont évek óta több is volt/van, tehát tudom miről beszélek!!!


Attól még, hogy a BŐR ALATT VAN, még kifakasztható és otthon is eltávolítható! (A tyúkszem is a BŐR ALATT VAN, mégis otthon egyszerűen eltávolítható.)

A tyúkszemet is eltávolíttathatod sebésszel is, meg otthon a tyúkszemírtó folyadék segítségével... :DDD

A sebészeti eltávolítása kb. hasonló lenne, mint amit a zsírdaganatról láttál!


Nos, ennek ellenére nekem mégis sikerült már több mogyorónyi zsírdaganatot eltávolítanom saját magamnak!

Napokig, hetekig borogattam olyan folyadékkal, ami elvékonyítja a bőrt és ezután az elvékonyodott bőr alól ki tud fakadni ill. kinyomhatóvá válik a zsírdaganat....

A zsírdaganat tokját is ki lehet húzogatni a nyíláson keresztül! (Betadin folyadékkal sűrűn tanácsos fertőtleníteni!)


A tavalyi évben 2 db ilyen mogyorónyi daganatot távolítottam el saját magamnak a fejemről, szépen begyógyult, azóta nyoma sincs... :DDD


Természetesen senkit nem bíztatok hasonló cselekedetre, ezért is nem írom le a folyadékokat, amivel előzetesen borogattam a lipómákat!


Paradicsomot még nem próbáltam, de biztos vagyok benne, hogy az is hatékony lehet, mert eléggé savas, vékonyítja a bőrt, a bőr alatt lévő zsírdaganat azzal is kifakasztható/kinyomkodható lehet...


Bocsi, de én TAPASZTALATBÓL írom le, nem csak elképzelésekből vagy látott videók alapján!!!

2010. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!