Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Wörishofener Nervenplege...

A Wörishofener Nervenplege nevű természetes nyugtató az megbízható gyógyszer? És milyen erős készítmény? És mi az ajánlott adag?

Figyelt kérdés

Én egy elég ideges típusú ember vagyok, de pár napja történt valami nagyon szokatlan és ez idegesít.

Pár napja elalvás előtt felment a vérnyomásom leginkább a pulzus 90-100 között. Onnantól kezdve elalvás előtt de csak miután lefekszem, néha kihagy a szívem, de inkább olyan mintha zúgna a szívem vagy a szívemet körülvevő burok remegne, olyan zúgó érzés! És akkor automatikusan felmegy a vérnyomásom és pici légszomj kíséri és mintha ráültek volna a tüdőmre, vagy mintha elfelejtettem volna lélegezni , de ahogy felülök abba hagyja ezeket a tüneteket! Napközben nem történik semmi még a munkahelyemen sem. Szerintem ez idegi probléma mindenképpen mert eddig semmi ilyenfajta problémám nem volt. Szóval az a kérdésem, hogy ez a gyógyszernek nem minősülő készítmény (de az eddig olvasottakból jobb mint egy gyógyszer) milyen hatással lenne rám és a szívemre? Tudtommal van benne galagonya kivonat is amit a szívelixírjének is nevezik de nem vagyok szívbeteg.



#gyógyszer #alvászavar #álmatlanság #természetes #idegesség ellen #Wörishoferer Nervenplege #szív működési zavar
2014. jan. 19. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 50-60 kg között vagyok.
2014. jan. 19. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Bevált, hatásos, kockázat nélkül kipróbálható. A macskagyökér magában is jó, de a szagát sokan nem viselik el. Csökkentheti a libidót, tehát ágybeli vitézkedéshez nem a legjobb. Az orbáncfű ritkán allergiát okoz, szedése alatt nem érdemes a napon sokat lenni,de ebben elég kevés van, nem valószínű, hogy problémát okozna.

Emellett tanulj meg relaxálni!

2014. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de arra szeretnék még választ kapni, mivel én csak 50 kg súlyú vagyok mennyi a a normál adag? 1-2 szem? 3 abban már nem vagyok biztos.
2014. jan. 20. 04:14
 4/6 anonim ***** válasza:
3x1-et javasolnak nyugtató hatásnak,alvást elősegíteni 3 db-ot lefekvéskor.Nem akarlak idegesíteni,de lehet ez enyhébb fajta pánik is.(A dobozán van tájékoztató.)Nekem pl nem vált be.
2014. jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:Egyáltalán nem erős.(Én pár éve rendszeresen szedek gyógyszernek nevezett szemetet.)De ha neked ez lesz az első,amit szedsz,lehet téged fejbevág.Nekem a HRI Night nevű gyógyhatású termék bevált régebben.Kár,hogy már nem ér semmit!
2014. jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem alvási paralízisem lett, miután használtam.
2014. máj. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!