Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógyszer, készítmény...

Milyen gyógyszer, készítmény létezik, amit rákosok gyógyítására, tüneteik csökkentésére ajánlotok?

Figyelt kérdés

Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata,családjában előfordult már ilyen,kérem ossza meg velem tapasztalatait.

Az Avemar talán? Régen olvastam már,de nem jut eszembe. Köszönöm,ha segítetek!


2009. dec. 4. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

[link] ezt elolvasva egészen másról szól az egész

a kemo ha nem tudnád mustárgáz származék !!

2008 egy kemo közel 200.000Ft be került!

szoval melyik a drága ?? aminek nincs mellékhatása vagy az amelyik tönkre vágja az embert ??

égetni- kivágni- mérgezni és csodálkoztok ha fogynak a magyarok ???

2009. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Most akkor miii van?

Nem azt kértem,hogy veszekedjetek,hanem hogy segítsetek nekem!

2009. dec. 5. 09:09
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit vad de benne van a lényeg a kemóról.

[link]

2009. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem vad -ennek is megvan az oka az ne érdekeljen senkit hogy a 80 as évek közepétől tulajdonképpen minden betegség kiváltó oka kiderült 3 szinten bizonyitható !! nem feltételez ahogy a hagyományos orvoslás hanem bizonyit !! az agyi Ct felvétel egyértelmű -nem kellene az embereket összevissza vizsgálgatni szövetmintát venni jó indulatu ? rossz indulatu ?? a daganat van és olyan nincs hogy rossz indulatu !! csak az emberek azt hiszik hogy a doktorok mindenttudoak -alapdolgokban is nagyon messza vannak az igazságoktól -de van egy rákforum én 2 éve tagja vagyok és sokakkal beszélgettem -de már sajnos bedarálta öket a gépezet mert az orvosban jobban biztak mint azokba akik ott segitenek ök nem fogadták el a kemot se a sugarat vagy még idöben rájöttek mit is tesznek velük ... pl habverös - most irt egy nagyon jó összefoglalot érdemes elolvasni !! a kedves tájékozatlan betegeknek hagyományos orvoslás-alternativ terápia -szerencsére ezt egyre több orvos is belátja már olvassatok bele mi az igazság !!!

[link]

2009. dec. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos valóban sok legyengült rákost épp a kemoterápia mellékhatásai ölnek meg. Viszont van akinek évtizedekkel meghosszabítják vele az életét. Szerintem le kell ülni megbeszélni a dolgot egy onkológussal, ő meg tudja mondani milyen esélyei vannak, és akkor még mindig lehet nemet mondani. Ott van még a biológiai terápia aminek nincsenek olyan komoly mellékhatásai, bár nem tudom, hogy ilyen típusú rák esetén használják-e. Mindenképpen meg kell beszélni a dolgot egy szakértővel, nem fog erőszakkal belenyomni semmit.


A tünetek csökkentésére Amerikában sokszor alkalmaznak marihuánát, főleg az étvágynövelő hatása miatt, de beteg kedélyállapotán is sokat javít és nem rontja az immunitást.

2009. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
B17 kanadában be van tiltva a cianid tartalma miatt.
2010. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
b17.bárki bármit mond,b17.az orvosokban rák terén tényleg nem szabad megbízni,ők azt nézik,mi után kapnak pénzt(megvan az a szűk réteg,aki nem,de ez ritka).nem tudom,linkelték-e,de azért én is: [link] nem olcsó "mulatság",de hasznos.a gombák és a teák is fontosak.gombából én a ganodermát,és a patkónyelvet ajánlom,a májra(muszáj) máriatövist,és pannonhalmi májvédő teát,a gyógyteákat mi Maria Treben könyvéből szedtük,és nagyon fontos a C vitamin.nekünk legalábbis ezekkel van tapasztalatunk
2011. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!