Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A nagy lábujjamon van 2 nagy...

A nagy lábujjamon van 2 nagy vadhús, benőtt a körmöm mind a 2 oldalon és ez annak lett az eredménye! Hogyan lehetne sebészi beavatkozás nélkül hogyan lehetne leszedni/legyógyítani a vadhúsokat? Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 12:32
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Vissza kell vágni a körmöt, fertőtleníteni aztán sebhintőporral kezelni pár hétig. Egyedül nem tudod megcsinálni, orvost kell keresni.
2014. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 homo ludensz ***** válasza:
Az én körmeim is ilyenek mert ezt örököltem viszont legalább havonta 1x jól kiáztatom és a körömvágó készlet csipeszével kétoldalt belevágok majd igyekszem kicsípni minél mélyebbről. Bizony sokszor vérzik akkor leöblítem és lereszelem a tetejét is. A végén jódos kenőcsöt nyomok bele és ha kell egy napra leragasztom. Később ha nem lesz ennyire elhanyagolt a tiéd sem akkor kevesebb tortúrával megúszod. Én nem szeretném ha más csinálná ugyanezt rajtam.
2014. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Addig amíg a kiváltó okot (benőtt köröm) nem szünteted meg, addig a vadhúst nem fogod tudni kezelni.

Semmiképpen nem javasolnám a házi barkácsolást, ha már ennyire nagy a gond. Sebészt vagy gyógypedikűröst (magam is az vagyok 18 éve) ajánlanék, hogy megoldjátok a problémát.

2014. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj én a 3.benőtt köröm kivágás után azt mondom,hogy a gyógypedikürös abban az esetben tudja kezelni ezt dolgot ha kezdeti stádiumban van,ha nagy a vadhús akkor csak a sebészet,de ne aggódjál csak az injekció fáj egy kicsit utána semmit nem érzel ,viszont 1hétig utána bice bóca leszel :D,amúgy most nőtt be nekem a 4.lábujjamon most tesztelgetem hátha elmúlik a gyulladás mert én még a kezdetén kaptam el a dolgot,ha beválik a recept megirom!
2014. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!