Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miskolci homeopátiás gyermekor...

Miskolci homeopátiás gyermekorvos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Dr Dudás Katalin, Dr Petercsák Edit

Ha valaki tud valamilyen tapasztalatot velük kapcsolatban azt megköszönném, illetve tarifa díj is érdekelne velük kapcsolatban! A válaszokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 3. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
A homeopátia kuruzslás, igazi orvoshoz vidd a gyereked!!!
2014. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem véleményekre vagyok kíváncsi a gyereknevelésemmel kapcsolatban ( már 3. hete adom az orvos által adott szereket a gyerekemnek és semmi javulás), nekem is segített már a homeopátia más betegségben !!!
2014. ápr. 3. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Ha egy VALÓDI gyógyszer nem segített, akkor egy homeopátiás készítmény, amiben BEVALLOTTAN NINCSEN egyetlen molekulányi hatóanyag sem (bevallottan ezen alapul a homeopátia, nézz utána!), az mitől segítene jobban?

Placebohatása mindkettőnek van, csak a valódi gyógyszernek még AZON FELÜL is van valódi gyógyhatása.


Szép dolog a hit, de azért nem árt megtámogatni némi valódi cselekvéssel is...


Amúgy mi baja van a gyereknek konkrétan? Hátha tud valaki specifikus tanácsot adni.

2014. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia, látom, korábban kerestél volna választ, csak most tévedtem erre. Mi Petercsák doktornőhöz járunk jártunk - vele annyi a "problémánk", hogy csupán egyszer egy héten van magánrendelése. Ez akut esetekben gond lehet. Én kb. 16 éve ismerem, kezeli a gyerekeimet. Lelkiismeretes, jó szakember több mint 10 éves klinikai tapasztalattal a háta mögött, valamint 3 gyermek édesanyja. Személyesen nem ismerem, de jókat hallottam dr. Szarka Annamáriáról is. A homeopátiáról annyit, hogy sokat nem veszt az ember ha kipróbálja, vannak esetek, amikor tökéletes, és vannak, amikor tovább kell próbálkozni, hogy megtalálják a megfelelő szert. Mindenesetre aki utánanéz a homeopátiának, nézzen utána a gyógyszeripar visszásságainak is...
2014. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!