Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Varas fekélyes alsó lábszárra...

Kné B. Ilona kérdése:

Varas fekélyes alsó lábszárra milyen kezelés lehet hatásos? Már több, mint fél éve ilyen. Nem romlik, de nem is javul. Aloés termékeket is használt és infralámpát és gyógyszertári kenőcsöket is.

Figyelt kérdés
- Más: Mi a különbség az infralámpa és a bioptron lámpa hatása között? Melyik segíthet és milyen gyakorisággal kell használni?

2014. máj. 26. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy cukorbetegség áll ennek a hátterében?
2014. máj. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha cukor, akkor az nagy probléma, ha nem, akkor házilag is kezelhető. Fel kell hozni a szervezet immunitását és a sebet kezelni kell. Pl. kimosni a.bojtorján főzettel és kezelni pl. propolisz tinktúrával.

A lámpák egyformák és minden a fényforráson múlik. Itt arra lenne hívatott, hogy a gyulladás csökkentse, de nagy csodát nem lehet tőlük várni. Más utat kell keresni.

2014. máj. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Mi a különbség az infralámpa és a bioptron lámpa hatása között? "

Az infra lámpa lényege, hogy nagy hőt ad le és melegít.


A bioptron lámpa pedig polarizált fényt bocsát ki. A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz. Ha valamelyik, akkor a polarizált fény segíthet. De polár lámpa jóval olcsóbban is kapható, mint a bioptron. Az rohadtul feláras.

2014. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Buzafunek a levevel kezeld a sebet. max 2 het es eltunik. Ez a sajat tapasztalatom.


Abban az esetben, ha belso problemad lenne, akkor ugyan ezt belsoleg hasznald es mindenbol kikural.


Termeszetes es nincs mellekhatasa. Viszont a leghatasosabb.

2014. jún. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 B.Ági ***** válasza:

Én a kristálycukros sebkezelést javaslom./a neten sok helyen olvashatsz róla./

Ez a módszer a dibéteszes sebes végtagokra is jó.

2014. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DukePool válasza:
Használtam, magamon. Semmit nem ért, mondjuk nem is ártott, olyan mintha nem is használtam volna. A bioptron lámpa egy halogén izzó, és egy polar tükörből áll. Hatása nem bizonyított, és ezt semmilyen orvosi vélemény sem bizonyítja. Maga a feltalálója is csak feltételezi a dolgokat, bizonyítani ő sem tudta. Persze akinél működik a placebo hatás annak bejön, de kb annyit ér mint egy kockacukor elemlámpával horror áron. A Zepter egyébként emiatt kapott is már 8 M Huf os bírságot a versenyhivataltól, ami az 1% az eladott lámpák utáni árbevételének...
2014. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Az én nagyanyám vett egy bioptron lámpát mert migrénes fejfájás gyötörte és az érszűkület miatt fájt mindig a lába és csak keveset tudod menni piacra meg ide oda. Aztán elment egy bemutatóra és vett egyet. Körül belül 3 vagy 4 hétnyi kezelés után nem panaszkodott a fejfájás miatt és 1 hónap kezelés után már most azért a lába sem fáj neki csak néha. De nem annyira mint az előtt. A bemutatón egyébként nagyon sokat megtudhatsz erről a készülékről csak jelentkezned kell rá. El küldöd e-mail-ben a neved meg a telefon számod és felveszik veled a kapcsolatot. ide kell e-mailt küldeni: bioptronprezentacio@hotmail.com

Az előadás érdekes szerintem hallgasd végig őket aztén eldöntöd hogy akarod-e vagy nem. Ne hallgass olyanra aki vett és azt hitte hogy csodák fognak vele történni az első kezelés után és ezért kritizálja.

2014. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Márpedig nekem egyből használt! :) Sebgyógyulásban látványos eredményt produkált kb. félóra használat után! Olyan sebek, mint pl. konyhában elvágott ujj, vagy kozmetikus által "összetört" arc gyógyulásának gyorsítása, ilyenek.Saját lámpám sajnos nincs, ha nem lenne ilyen borsos az ára már biztosan beszereztem volna egyet. Az infráról is jókat hallottam, de azt elsősorban megfázásos tünetekre használják. A beteg testrészt látta már orvos? Bár sok idő telt el a kérdés óta, remélem azóta elmúltak a panaszok!
2015. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!