Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hajszálerekre illetve kidudoro...

Hajszálerekre illetve kidudorodott erekra (lábon) milyen gyógymódok vannak? Illetve így hogyan fogyjak le 4 kilót?

Figyelt kérdés

Tea, krém, sport, diéta, teljes életmódváltásra is kész vagyok, mert még túl fiatal vagyok ehez sajna. Mit hordjak nyáron? Nagyon ciki 18 éves lány lábán a hajszálér?


[link]

Körülbelül ilyen mértékű, csak nem a combomon. (nagyreszt...)



2014. máj. 30. 21:59
 1/3 anonim válasza:
Sajnos ez hajlam kérdése is. De kordában lehet tartani sok mozgással, spottal, sok folyadékkal, főleg víz, egészséges étrenddel. Ha hosszútávon sokat ülsz, vagy állsz (pl. ilyen munkád lesh) az is rátesz egy lapáttal. Eltűnni nem fog, de vannak fizetős kezelések, amik ebben segíthetnk. A vadgesztenyekrémet esetleget kipróbálhatod, nem drága, drogériában lehet kapni. Van egy készítmény is: Detralex a neve, ami érfal erősîtő is azt hiszem.
2014. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok. Ha ilyen problémád van, sportban az úszás és kerékpározás a legjobb. Én 24 voltam, amikor megjelent a hajszálér a lábamon és sajnos csak rosszabb lett az irodai munka mellett. De én ezeket tudom további megelőzésre.
2014. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ÉS te hordassz rövidnadrágot?
2014. jún. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!