Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Xanax, Atarax szedése együtt?

Xanax, Atarax szedése együtt?

Figyelt kérdés
Az orvosom felírt Xanax-ot és Atarax-ot,3X 1-et kell naponta belöle bevennem. Milyen hatással lesz rám? Nem sok ez?

2014. jún. 22. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem soknak tűnik. Nem kérdeztél rá nála, hogy miért kell ennyit? Nyilván a kórisméd alapján írta fel. Depressziós vagy?
2014. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még külön is sok a kettő. Napi egyszer is, nem hogy háromszor.
2014. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pánikbetegségre szedtem 2 nyugtatót, az egyik ebből atarax volt.

A másik egy elég erős -

Az orvos azt mondta, mindegyikből felet kell bevennem, egyiket reggel , másikat este. Az mindegy hogy melyiket melyik napszakba, ha reggel veszek be valamelyikből egy felet, és nagyon elálmosít, akkor legyen akkor az inkább az esti, hogy tudjak eludni.

mindenkire más hatással vannak a gyógyszerek!

Aztán 1 hét után egészre váltottunk ( orvos mondta persze ) És nem "ütött" ki, igaz elég kába voltam néha.


Ha téged nagyon kiüt ez az adag , mindenképp szólj az orvosodnak

2014. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen az alapján írta fel, depressziós vagyok és pánik beteg.

Eddig azt tapasztaltam hogy megnyugszok tőle, de olyan szinten hogy el is álmosodok, szóval alig tudok valamit csinálni. De szedem ettöl függetlenül.

2014. jún. 24. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben nem nyugtató kell, hanem pszichológus és mellette stresszoldó tevékenységek, pl. sport, relaxálás stb. Esetleg még pluszban mehet orbáncfű, valeriana vagy egyéb természetes készítmények. A nyugtatóktól csak ki fog készülni a szervezeted, pláne ha ilyen mennyiséget szedetnek veled.
2014. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2014. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!