Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Méhcsípés. Mit lehet vele még...

Bomáz kérdése:

Méhcsípés. Mit lehet vele még tenni? Valahogy ki lehet nyomni a méreganyagot vagy csökkenteni a duzzanatot?

Figyelt kérdés

Kevesebb minrt ge ynapja csípett meg egy méhecske. Kiszedtünk a fullánkját majd úgy láttuk hogy még benne maradt egy kis darab megpróbáltuk kiszedni szerintem ez lehetett a hiba mert így jobban eloszlattuk a méreganyagot. Már akkor elkezdett duzzadni a talpam de nem volt vészes, de ma már az lábujjaim is összeérnek és az egész lábfejem teljesen be van dagadva (alig tudok menni). A szódabikarbónás borogatást is kipróbáltam de nem segít és kálciumot is iszok. Ilyenkor mi a megoldás fontos lenne mert holnap megyek nyaralni és elég kellemetlen.

Előre is köszönöm ha bárkinek van valami hasznos tippje. :)



2014. júl. 19. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,ez az én kérdésem volt. Tudom,téged méh csípett,de azért nekem bevált amit írtak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek_..


amúgy nekem még 5. nap is látszott a dagadás.. kegyetlen . Jobbulást.


Sokat borogatni!!

2014. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ecetes vízzel borogasd.
2014. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

úgy tudom hogy az ecetes nem jó mert az is savas mint a méhcsípés és az elvileg darázscsípésre jó . annak ellenére merjem kiprobalni?

amúgy köszönöm az eddigi vàlaszokat! :)

2014. júl. 19. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Na jó lett?
2014. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 napig fel volt teljesen dagadva borogattam meg minden de akkor nem segített nem tudom mitől lett jó talán a kálciumtól
2014. júl. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!