Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dr weixl várhegyi lászló...

Félix008 kérdése:

Dr weixl várhegyi lászló vélemény?

Figyelt kérdés
Ha látátok már a videót irjatok véleményt! Szkeptikusok ne írjanak!
2014. júl. 27. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Láttam a videóit és riportokat . Stílusa csapnivaló mint Havas Henriknek , egyoldalú propagandát közöl üvöltve . Téved pár dologban , éjszakai áramtalanítás sem megoldható mert a hűtők vagy akváriumok működéséhez nélkülözhetetlen . Amit 2012 12 21-ről állított ,hogy 3 napos elsötétedés lesz és elektonikus vihar a napkitörtés végett elmaradt . Másik nagy szakértő a témábanJásdy K . Imre bátyó ki szintén ordít kevés tények mellett regét ad elő bizonyítékok nélkül , amit bizonyít ő maga mondja de semmi konkrétum . Posta Imi is beégett pár hamisítással és félrevezeti a csőcseléket . Akad spiritiszta tévtanító is pár AJ Krisztián , Villás Béla meg Bácsfi Diána provoátorból lett néptanító .
2014. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Az elmúlt hónapokban megnéztem én is több videóját a youtube-on.

Mivel természettudományos végzettségem van (WVL-nak semmilyen tudományos végzettsége sincs) bátran kijelenthetem, hogy a fickó egy tudatlan kókler.

Teljes meggyőződéssel állít hihetetlen ostobaságokat, amelyek köszönő viszonyban sincsenek sem fizikával sem kémiával, de legfőképpen orvosi dolgokkal.

Kedvencem tőle, hogy az előadásait mindig így kezdi:

"Legnagyobb szeretettel és tisztelettel köszöntöm..." aztán pár perccel később már kőkeményen lekezelően beszél a hallgatóságával. :-D

2015. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó nem hinném hogy kókler lenne Dr Weixl Várhegyi László. Nagyon okos dolgokat mond pl, a sóval vagy a vízzel kapcsolatban de úgy mindennel.Egyszer tartott egy előadást orvosoknak ahol az egyik orvos mondta hogy a desztillált víz mérgező, László megkérdezte hogy szájon át vagy intravénásan hat előbb a méreg, az orvos mondta hogy természetesen intravénásan beadva....érdekes hogy mégis amikor valaki infúziót kap az 99%-ban DESZTILLÁLT vízből van. Fogta a fejét az orvos hogy hát tényleg....ennyire félre vannak vezetve az orvosok meg az összes birka ember. A másik az hogy az ásványi anyagokat nem vízzel együtt kell bevinni mert az szervetlen formában van hanem szerves formában tehát étellel vagy étrend kiegészítővel. De igyad csak a retkes csapvizet és nyugodtan nyírd ki magad te életed. Én szűrt vizet iszom.
2015. szept. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Az kimaradt hogy szervetlen formában lerakódnak az ásványi anyagok és nem felszívódnak.
2015. szept. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Illetve kudzu gyökér kapszulát is szedek amit ő is említett az egyik videójában hogy ezzel bárki leszokhat a dohányzásról, érdekes hogy több mint 2 hete nem gyújtottam rá és kb fél éve minden segítség nélkül 2 napig bírtam cigi nélkül és rágyújtottam mert annyira feszült voltam.
2015. szept. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Néztem párat aztán gyanús lett a cukrokról szóló videójánál a sok negatív komment és rá kerestem a nevére.


[link]

2018. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Grey Monk válasza:
100%

Végtelenül ostoba, viszont legalább hirdeti is. Fogalma nincs miről beszél. Lásd desztillált víz.

A legszebb ez a fenti történet az orvossal.

Közönséges kuruzsló.

2019. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ez egy kamu aposztrófos doktor, nincs valódi tudományos fokozata. Megtévesztő, kamu cím.
2019. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kamu az egész ember, az orvosoknak tartott előadás is csak mese. Egy orvos sem mondott olyat hogy a deszt víz mérgező, Az ásványi anyagok pedig nem rakodnak le. Ismerni kéne a vese működését. Ugyan is amikor átszűri a vért mindent kidob, és ami kell szervezetnek azt visszaszedi. A vérkép elemzős videóját megmutattam az orvosomnak, meg volt döbbenve, főleg azzal kapcsolatba amikor azt állítja hogy ha nehéz ételre kompótot eszel a gyomrodban etil es metil alcohol termelődik és két lábon járó pálinkafőző lesz belőlünk. Igaz a metilalcohol mérgező, de azért termeli a gyomor. A fia pedig egy cs.cska
2019. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#3 azt ugye vágod hogy az orvosoknak tartott előadásos story az kamu? KI ő hogy 300 orvosnak tartson előadást?
2020. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!