Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Agykontrollal rákot gyógyitani?

Agykontrollal rákot gyógyitani?

Figyelt kérdés

Egy közeli rokonom rákos,áttéttel,mindennel,negyedik fázis,orvosok lemondtak rola,bár ránézésre nem látszik rajta semmi,arca van kicsit beesve csak.

Valami "nagytudású" ismerőse kitalálta,hogy majd agykontrollal meggyogyitja...

(persze,kiszedett beleket,májat majd csak ugy visszanöveszt...)

csak én vagyok ennyire hitetlen,vagy más is idő és pénzpazarlásnak tartja? bár jelenleg az idő ami kevesebb van...


2010. jan. 16. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Idő és pénzpazarlás.

Persze a rákos embereket akik sajnos meg fognak halni könnyű lehúzni pénzzel, mert egy utolsó halovány remény is több mint a semmi.

Sajnos, ha ilyen komoly akkor meg fog halni. Kegyetlen dolog ez, de így van.

2010. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Agykontrollal, homeopátiával semmit sem lehet a rák ellen tenni.
2010. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az agykontrollos ismerős nem fog pénzt kérni érte. Szerintem a tudat ereje hatalmas. Szerintem engedhetitek segíteni, ha önzetlenül akarja és a rokonod is akarja.

Mielőtt leszednétek a fejemet ajánlok valamit, ha már úgyis mindegy. Megpróbálhatjátok az Új Germán Medicinát. Állítólag az Új Germán Medicina segítségével,nagy esélyünk van teljesen meggyógyulni,és EGÉSZSÉGESSÉ válni! Nem akarok reklámozni, google-val interneten megtalálod a portált. Egy konzultációt ki lehet fizetni.Nincs mit veszíteni. Minden jót.

2010. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
50ezret kér,plussz szállás és egyéb,kb 100ezerben lesz,tehát nem jótét lélek...
2010. jan. 16. 15:57
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Még anno az egyik tanárom mesélte, hogy egy ismerősénél (akkor volt 23 éves) májrákot találtak, pedig a srác nem ivott, nem cigizett stb. Azt mondta a doki a fiúnak, hogy max. 6 hónapja lehet még. A srác nem hagyta annyiban a dolgot. Nagyon depresszív típus volt, nehéz gyermekkor, szülők válása stb. Elment először is egy kineziológushoz, aki segített neki feltárni minden lehetséges okot, felszínre hozni egy-két tudatalatti görcsöt, utána pedig elkezdte az agykontrollt. Három-négy hónap múlva visszament az orvoshoz vizsgálatokra, és ott kiderült, hogy a daganat kb. a felére csökkent, fél év múlva pedig (amikor már rég halottnak kellett volna lennie...) teljesen, nyomtalanul eltűnt. Ebből is látható, hogy a pozitív, vagyis inkább a tudatos gondolkodásmód hegyeket is megmozgathat. Én is elvégeztem az agykontroll-tanfolyamot. Azóta megszűntek a bőrproblémáim, az emésztési gondjaim és lefogytam azt a felesleges 10 kilót, ami rajtam volt. Úgyhogy én azt mondom, érdemes végigcsinálni.

Üdvözlettel:

egy 24 éves lány.

2010. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is érdemes!!!! Akár egyedül is, ha van hozzá ereje! Nevetni kell, mosolyogni (tudom, hogy ilyen helyzetben nyilván állati nehéz) , és arra gondolni, hogy "Jól vagyok, egészséges vagyok"

Ha hisz benne, menni fog!

2010. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg az ismerősödnek, hogy akkor fizetitek ki, ha meggyógyította. Felháborítónak tartom, hogy 50 ezret elkér, és garanciát meg fogadjunk nem vállal. Ilyen nincs sehol, csak a gyógyításban, hogy fizesd ki és vagy meggyógyul vagy nem. Undorító. Miért fizetnétek ha semmit nem ér esetleg a terápiája, a kőműves se úgy épít házat, hogy fizesd ki, aztán vagy felépül a ház vagy nem. Szegény beteg rokonodnak meg jobbulást! Amúgy én is azt gondolom, hogy az elme és az akarat ereje hatalmas, viszont az ilyen gusztustalan pénzlehúzástól rosszul vagyok. Nézzetek szét a neten, hátha találtok valakit, aki ingyen is elvállalná, mert az agykontroll amúgy tényleg jó.
2010. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok megkérdezni itt, hogy vállalnak-e ingyen:

[link]



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Elegendő hittel minden meggyógyíható!
2010. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes megpróbálni. De ehhez azért szerintem a beteg is kell.


ÉS egy fontos dolog:

A leletekkel menjetek el egy FLP-s orvosi előadásra, és kérjetek tanácsot az ottani dokiktól. Ezek az orvosok praktizálnak kórházakban, mint bárki más, csak ismerik és használják az FLP termékeket.

Rákos betegségre, kemo mellékhatás enyhítésére vannak lehetőségek.

Segíteni fognak, de az biztos, hogy nem olcsó történet. A stádiumtól függ, hogy gyógyítani lehet-e még, de ha mást nem, legalább az életminőségét lehet még javítani.

Tudom, hogy lehet megoldást találni nektek!

2010. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!