Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Agykontrollal rákot gyógyitani?

Agykontrollal rákot gyógyitani?

Figyelt kérdés

Egy közeli rokonom rákos,áttéttel,mindennel,negyedik fázis,orvosok lemondtak rola,bár ránézésre nem látszik rajta semmi,arca van kicsit beesve csak.

Valami "nagytudású" ismerőse kitalálta,hogy majd agykontrollal meggyogyitja...

(persze,kiszedett beleket,májat majd csak ugy visszanöveszt...)

csak én vagyok ennyire hitetlen,vagy más is idő és pénzpazarlásnak tartja? bár jelenleg az idő ami kevesebb van...


2010. jan. 16. 11:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

ma 11:50-es vagyok

Nézz utána még Villás Bélának.

Nem akarom reklámozni, de meleg szívvel tudom ajánlani.

Keress rá a neten, megtalálod, és az alapján dönts, hogy megkeresed-e.

2010. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

lassan igen,tényleg...

sajnos nekem lett igazam,semmi hókuszpókusz nem válik be,csak pénzkidobás...

2010. máj. 5. 20:48
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha az az agykontrollos pénzt kér a gyógyításért, akkor ne hozzá forduljatok, de a www.esettanulmányok.hu oldalon kérhetnétek segítséget, ez az oldal az agykontrollról szól és a www.agykontroll is. Kérdezzétek meg valamelyik képviselőt, vagy az oldal szerkesztőjét.


Nekem van egy ismerősöm, kb. néhány hónapja öklömnyi daganata volt, úgy volt, hogy meg kell műteni, de mégsem fogják, mert agykontrollal kezelte magát, és már a felére csökkent a daganat mérete. Ezt személyesen tőle tudom.


Én hiszek az agykontrollban, de ha az az illető pénzt kér érte, akkor az sarlatán. Egy jó ember nem kér pénzt más ember életének a megmentéséért.


Tudod a remény hal meg utoljára. Ha nem kűzdöttök tovább, feladjátok, akkor biztosan meg fog halni.


Tudom, könnyű így láttatlanban ilyeneket írni, de ált. az látja helyesen a dolgokat, aki képes tárgyilagosan gondolkodni.


Kitartást kívánok nektek!

2010. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm gégéjén találtak pinpongélabda méretű tumort. Nem tört meg nem is foglalkozott vele és tudta, hogy nem halhat meg ilyen kis xar miatt. Már 1 éve nincs nyoma, de úgy tudom, hogy 5 évet kell várni legalább amíg majdnem biztosra lehet mondani, hogy felszívódott.

Kevesen tudják, hogy a rákos sejt igazából az egy rosszalkodó sejt nem eszik, betegeskedik, döglődik, és nagyon gyorsan szaporodik. Mondhatni modernül emo-s a sejt. Ha emelett te boldog tudsz lenni az öröm hormonok, a stresszmentesség regenerálja. Ha valaki rákos lesz az mély depresszíba esik és totálisan blokkolja a regenerálódást. De ez fordítva is igaz az aggódás idegeskedés gyomorfekélyhez vezethet ami tovább el is rákosodhat. Én azt mondom, bár hál Istennek nem vagyok rákos, hogy úgy kell élni a testünkben, hogy annak minden sejtje él és eleven. Mindannyian egy világ vagyunk, sok milliárd lakossal, és te vagy ennek a katedrálisnak az istene, rajtad áll midnen. Igazából az agykontroll semmi másról nem szól minthogy lazuljunk el és képzeljük el a gyógyulást és higgyük el, hogy ez megtörténik. Érdemes megnézni jutubon egykét volt egyszer egy élet részt, ha azzal azonosulsz, hogy a te testedben is ez van szorgos sejtecskék akik az életfunkcióid zavartalanságán fáradoznak, akkor ha ezt ellazúlt állapotban szuggesztív módon parancsolod a szervezetnek, hogy egészséges legyen akkor már nagy lépést tettél. De ha ez sok idő lenne, állj reggelenként a tükörhöz és mondj hangosan bele egy ilyesmit : Ma kitűnően érzem magam. Egyre jobban és jobban vagyok és így folytatódik a napom. Az gond, hogy sokan nevetnek, ha az ember magához szól. A világon minden élő dolog kommunikál, ez legyen a legkevesebb, hogy egy a tested ami a te irányításod alatt van hallgasson rád.

El se hinnénk milyen hihetetlen kifinomult kapcsolat rensszer van a világ dolgai közt.

Egy történet nem témába vág de az önszuggesztió. Itt Londonban reggel ellazult állapotban egy 20 fontost helyeztem a homlokomra és elképeltem ahogy belepnek a 20fontosok. Hát pár napra rá a buszba hátra ültem és találtam egy 2 fontost (600 ft) Ez az 5 perc medítáció eredménye volt?

2010. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

én nem hiszek ebben,én az orvostudományban,a gyógyszerekben hiszek,2x kellett már az életemet menteni,orvos és gyógyszerek nélkül nem élnék,hiába gondoltam volna hogy nah én akkoris jól vagyok,a vérem akkoris elfolyt volna 10peren belül...

max fekfájásnál magadba szugerálod,ott talán még működik


ráknál sem hiszem hogy működik,ha az a rákos sejt el akar tűnni,akkor elfog,ha optimista ha pesszinmista az ember...


kérdésben szereplő személynél sem jött be,pedig kibodott rá elég sok pénzt...

2010. máj. 18. 15:46
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Lehet gyógyítani rákot agykontrollal! Sőt nagyon sok mindent, és igen még végtagot is lehet vele növeszteni! Az agy ugyanis nagyon sok mindenre képes. És csak úgy mellékesen: nem az számít, hogy egy ember optimista, vagy pesszimista. Nem ezen múlik. A mai nyugati orvoslás pedig nem képes elismerni ezeket a kézzel nem megfogható dolgokat, pedig bizonyítva is vannak. A gyógyszerek, főleg a kemoterápia+sugárkezelés pedig nem gyógyítanak, ezekkel csak a tüneteket próbálják megszüntetni, nem nagy sikerrel. Itt pedig a betegséget kiváltó okokat kell megszüntetni. Ajánlanám az ismerősödnek az agykontrolltanfolyam elvégzését, vagy a hipnózist, de sokféle ilyen módszer van. Attól, hogy a mai orvosok nem lépesek elismerni ezeknek a gyógymódoknak a hatásosságát, mert teljesen beszűkült a látókörük, attól még ezek nagyon is eredményesek. Az is igaz azonban, hogy megfelelő szakembert kell választani, mert ma már nagyon sokan csak pénzlehúzásra hajtanak.

Sok sikert kívánok!

2010. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

előző komm-ban irtam,hogy kérdésben szereplőnél sem jött be,végigcsinálta...nem ő győzött...

én továbbra sem hiszek ebben...

2010. jún. 28. 20:22
 18/22 anonim ***** válasza:
Szeretném elmondani, hogy az agykontroll nem úgy működik, hogy hopp elvégzem a tanfolyamot, és már meg is gyógyultam. Ehhez sok idő kell, gyakorolni kell, és igen is neked kell dolgoznod saját magadon. Nem elég naponta 1x-szer agykontrollozni, minimum 3x-szor kellene, csak éppen ez nem megy mindenkinek.
2010. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Az agykontrollra nem érdemes szavakat pazarolni (azon túl, hogy egy súlyos betegség agykontrollal való "gyógyításáért" pénzt kérni kuruzslás bűncselekményének számít, és egy évig terjedő börtönnel büntetik), ami a boldogságot, pozitív gondolkodást és efféléket illeti, itt van viszonylag találomra két tanulmány, ami szerint nem igazán mutatható ki összefüggés a betegek attitűdje és a túlélés esélye között:

[link]

[link]

2011. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Még anno az egyik tanárom mesélte, hogy egy ismerősénél"

Ez a csodálatos ezekben a hihetetlen gyógyulásokban, hogy soha senki nem ismer olyat, aki bizonyítottan bármilyen alternatív gyógymódtól felépült volna. Viszont mindenkinek van olyan ismerőse/tanára/munkatársa, akinek az ismerőse mesélte, hogy neki van olyan ismerőse, aki már teljesen felépült, mindennemű orvosi segítség nélkül a végstádiumó rákból.

A rideg és fájó valóság pedig az, hogy aki elutasítja az orvosi kezelést, azoknak több, mint 99%-a belehal a betegségébe. (Nem 100%, mert bizonyos nagyon ritka esetekben van, hogy a rák önmagától gyógyul. Ebben nincs semmi csoda, és nem azt jelenti, hogy ne lenne szükség az orvosi beavatkozásra, pusztán annyi, hogy nagyon ritka esetekben a rák túl "gyenge", az immunrendszer meg erős.)

A kemó tényleg egy durva beavatkozás. Mint ahogy a sugárkezelés és a műtét is. Tény, hogy emellett is sokan belehalnak. De jelenleg ez az egyetlen lehetőség a rák gyógyítására.

Agykontrollal, kineziológiával, homeopátiával, meg hasonló humbugokkal nem hogy rákot, de jóval kisebb betegségeket sem lehet gyógyítani. Aki az ellenkezőjét állítja, azt kérem, hogy mutasson mondjuk 10 olyan dokumentált esetet, ahol valaki bizonyítottan kigyógyult a rákból, orvosi beavatkozás nélkül. (Az, hogy a munkatársam nagybácsijának a főnökének az urológusának a volt szobatársának a harmadik szerelmének a boltosának az Avon-tanácsadónőjének az ismerőse állítólag kigyógyult, az nem bizonyíték. Az alternatív gyógymódokat népszerűsítő oldalak önkéntes beszámolói sem bizonyítékok. Bizonyíték az, ahol orvosilag igazoltan - CT, szövettan - rosszindulatú daganatos megbetegesége van valakinek, és orvosilag igazoltan - szintén a megfelelő diagnosztikai eszközökkel alátámasztva - elmúlt a daganata, és a lehető leghitelesebben igazoltan nem vett igénybe semminemű gyógyászati módszert. Na, az bizonyíték. Csak sajnos ilyenről sehol nincs hír.)

Ezek a "csodadoktorok" nem véletlenül nem vállalnak garanciát, és nem véletlenül kérik előre a pénzt. Mert jól tudják, hogy a beteg, akit jól lehúznak, úgyis meghal. Személy szerint ezt a legaljasabb, leggerinctelenebb dolognak tartom, és azt, aki az egyetlen gyógyulási esélyről is lebeszéli a beteget, és inkább rábeszéli, hogy egy valag pénzért vesse alá magát egy nulla hatékonyságú kezelésnek, az ilyet börtönbe kéne csukni. Ez gyakorlatilag közvetett gyilkosság.


Az nem alaptalan, hogy az elme sok mindenre képes. Nagyon jól lehet gyógyítani (vagy enyhíteni) a depressziót, a különböző fóbiákat, a szorongást, a stresszt mindössze a tudat erejével. Sőt, sok esetben a fizikai fájdalmat is lehet így enyhíteni, és az is tény, hogy az immunrendszer rosszabbul működik, ha lelkileg nem ép az ember. Hiszen ezek mind olyan dolgok, amiket (legalább részben) az agy irányít, így az elme tudatos befolyásolásával lehet hatni ezen folyamatokra. De egy daganatot az elme nem fog eltüntetni, mint ahogy pl. az AIDS-et sem fogja kigyógyítani, egész egyszerűen azért, mert arra nincs ráhatása.

2016. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!