Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik márkájú ezüstkolloid a...

Melyik márkájú ezüstkolloid a legjobb a nálunk kaphatóak közül?

Figyelt kérdés
A Mesosilverről olvasom, hogy tuti jó, ionmentes, erősebb stb., de az nálunk sajnos nem kapható. Állítólag annál jobb minél kisebb a szemcseméret és a koncentráció minimum 20ppm. Aki járatos a témában melyiket ajánlja a nálunk is beszerezhetőek közül?

2014. aug. 26. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom Magyarországon a legjobb minőségű ezüstkolloid a Komitosol kolloidja. Sajnos sokkal borsosabb áron lehet hozzájutni, de kevesebb mennyiség is elég belőle. A ő termékeikről tudom egyedül hogy adagonként bevizsgálják ami nem jellemző az olcsóbban kapható kolloidokra. A kolloidokat csak szúrópróba szerűen szokták általánosságban vizsgálni, mert ugyanazt a szemcsenagyságot és tisztaságot szinte lehetetlen elérni a külön készült kolloidoknál. A Komitosol baromira drága, de azt tudja amit leírtam. Ami viszont szerintem nagyon megéri náluk a sebekre készült gélek ezüstkolloidból. Az áruk sem olyan vészes.
2014. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez tényleg jónak látszik, 100ppm-es, azt biztos azért hígítani kell. Én belsőleg használnám, vagyis meginnám.
2014. aug. 29. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!