Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit jelent a homeopátia...

Mit jelent a homeopátia hasonlót, a hasonlóval elve?

Figyelt kérdés

Tényleg igaz, hogy a homeopátia egyik elve, hogy ha valami kiváltja az adott tünetet, akkor kis mértékben (NULLA) csökkenti azt? Akkor is ha nincs direkt összefüggésben a betegséggel?

Pl. hagyma-könnyezés -->> allergia gyógyszer


2014. szept. 2. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a pénz kidobásról meg annyit mondanék, hogy volt szerencsém összehasonlítani több esetben is de, pl: tüszősmandula gyuszinál: régebben: antibió+lázcsillapító+probiotikum , vagy most homeóval 2 golyócska azaz 16 forint... azért köszi, hogy ennyire próbálod óvni a pénztárcámat :D:D
2014. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

egy altatás nélküli szívműtétet meg mri felvételeket nehezebb megjátszani/bebeszélni.


attól hogy a homeopátia placebó elven működik, nem jelenti hogy nem okozhat gyógyulást, a placebó nem azt jelenti hogy hatás nélküli.

2014. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én kezdetben iszonyúan hittem a lázcsillapítókban is nagy nagy szeretettel tömtem a gyerekembe mégse vitte le soha a lázát napokig egyik se!!! szóval inkább maradok a 16-ft értékű szerinted " placebo" szerintem meg "nem" szernél. Nem szeretnélek győzködni, mert a homeo nem való mindenkinek. Másképp gondolkozunk de ez így van jól ettől olyan szép az élet ;-)
2014. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!