Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki a NANO...

Seres zsuzsanna kérdése:

Próbálta már valaki a NANO GOLD /ARANYKOLLOID/ 200 ml? Milyen hatással volt rátok? Esetleg rosszul lett valaki tőle? Tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Az arany, mint ellenálló nemesfém, nem lép semmiféle reakcióba a teszt sejtjeivel, vegyületeivel, legfeljebb az aranykolloidot abszorbeálják fehérjék, és raktározódik, talán ki sem ürül. Ennyi erővel teflonszemcséket is lehet fogyasztani, az se lép reakcióba. Bőrre kenve meg marhaság, max a lipidekbe beivódik a mikroszkopikus szemcse.


Ugyanezen inert vegyi tulajdonsága, de jobb szerkezeti adottságai miatt (az arany lágy), használnak platina implantátumokat protéziseknél a szervezetben (már ha nem kerámia).


Minden más fél-ezoterikus aranykolloid varázslás, sajnos a gyógyszeripari/sámánlobbi hülyesége, marketingje.


Ettől persze korlátlanul fogyaszhatsz unalmadban aranyport a Rózsadombon, bár inkább arra gondolok, egy marketinglobbi üzenete valami varázsgyógyulással térített el.


Kevésbé nemes fémek pl. ezüst meg már kismértékben ki is oldódnak, mérgező hatásúak (és lerakódnak bőr alatt, fogakon stb.) Szerintem ne kísérletezz ezzel, győzzön a józan ész.


40 éves vegyész vagyok egyébként.

2014. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

hát én használtam aranykolloidot arcra, és kb két perc után valóban feszesebb, fiatalabb a bőröm tőle!!!! Nem csak én tapasztalom ezt, hanem a családban mindenki


Az ezüstről meg annyit, hogy volt egy nemi betegségem, orvoshoz nem tudtam sajnos eljutni. Az akkori barátomnak elmondtm a dolgot, és ő ajánlotta az ezüstkolloidot. Annak ellenére, hogy reggel éhgyomorra fogyasztva a leghatásosabb, este vettem be belőle egy kupaknyit, szájban tartva kb. fél percig. Másnap már jelentősen csökkentek a kínzó tünetek, maga a duzzanat pedig durván egy hónap alatt teljesen elmúlt...ezt követően már egy másik kérdéssel kapcsolatban elmentem orvoshoz, de semmiféle gyulladást, fertőzést nem mutattak ki. Szóval nálam magasan győzött mind az arany- mind az ezüstkolloid kedves vegyész úr!

2016. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Ezt hívják PLACEBÓNAK...Bármit megehettél volna,ha hiszel benne akkor meggyógyulsz...
2016. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó placebó :D persze... én is nőgyógyászati panasszal éltem pár évig, orvosok gyógyszerei ideig-óráig hatottak. Akkor jobban hittem egy injekciókúrában ,bár félek a tűtől mint a .... hittem én 1000%-ban abban hogy ettől elmúlik. Na hát placebó elmaradt :D Az ezüst pedig az évekig tartó problémától engem 1-2 hét alatt szabadított meg. És hatása kitolódott vagy 3 évre,amikor újból tarottam egy kis kúrát. Semmi bajom...
2016. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: na és mire már az ezüstöt alkalmaztam bár megjegyzem kedves kérdező hogy nano inkább ne, dr. juice fel tud mutatni pár kutatási eredményt és engedélyt is...tehát mire elkezdtem alkalmazni ,kevesebb hittel ittam. Aztán éltem a mindennapokat, mikor megint nyúltam a napi adagért ,akkor tudatosult bennem, hogy nincs már odalent panaszom. :) micsoda meglepi ,mikor már az életedet keseríti meg a nyavalya és woala elmúlt.
2016. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nem placebo mivel nem hittem benne csak ő tukmálta rám.
2018. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!