Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Igaz, hogy az érelmeszesedés...

MIKLÓS18 kérdése:

Igaz, hogy az érelmeszesedés elleni, dr. Horváth istván által feltalált máig licenc-szel nem rendelkező kúra hatásos?

Figyelt kérdés
azt hallottam,hogy az usában élő dr.horváth istván által kifejlesztett érelmeszesedés elleni kúra (intravénás injekciót adnak be,akár a páciens lakásán is,azt követően a súlyos tárgyak emelését kerülni kell kb.2 hónapig de mást lehet,és azután lesz hatása!)több nyakas öreg rokonom nem akarja véghez vinni,akikre ráférne!lehetőleg szakértők válaszoljanak!!

2014. nov. 27. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs sehol bejegyeztetve, és nem lehet tudni, hogy MIT kapbnak az injekcióban, akkor egyetél értelmes ember sen egyezik ilyenbe bele.


Mellesleg ha tényleg hatásos lenne, akkor már közismert lenne, nem pedig ilyen pletykaszinten lehetne csak hallani erröl.

2014. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az is hozzátartozik a dologhoz,hogy drága kúráról van szó,emiatt utasítják el sokan megfontolás nélkül,pedig azt is lehet alapul venni,hogy az érrendszeri betegség az 50 év alatti halálesetek vezető oka!
2014. nov. 27. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha még licenc sincs, akkor ez aligha hatásos. Többet árthat, mint használhat. Csak a páciens hiszékenységére alapozza a kezelést. Pénzlehúzás csupán.

Igaza van a rokonaidnak, főleg, ha még nincs is érelmeszedésük.

2014. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédunk a kezelés után fél évvel úgy kapott agyvérzést, hogy alig szedték ki belőle.
2014. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
több öreg rokonom érelmeszesedett,de én személy szerint nem vagyok az...ez az agyvérzéses történet veszélyes...de nem halt bele az illető,aki a kúra után fél ével agyvérzsét kapott?
2014. nov. 28. 00:38
 6/7 A kérdező kommentje:
az igazság az hogy nem magamtól veszem a dolgot nekem egy jóismerősöm mondta ezt aki az 50 évet közelíti,de nem orvos,neki a már pár éve halott édesanyja viszont itt helyben legendásnak számító felnőtt háziorvos volt..emiatt ez az illető sok eü.ágazatban dolgozóval van ismertségben és rendelő-fenntartással foglalkozik,tehát egyéni vállalkozó!és ő mondta nekem hogy híreszteljem az eü.különösen a cukros vagy szívbeteg öreg rokonaimnak és ismerőseimnek!akikből sajnos tömérdek akad...
2014. nov. 28. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is láttam erről a riportot. azt mondta, nem engedélyezték, ezért csak maguknak adják be azok az orvosok, akik ezt meg tudják szerezni.

Illegális beadni.

De létezik, igen.

2014. nov. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!