Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan gyógyulhatnék meg?...

Hogyan gyógyulhatnék meg? Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, különböző mozgásszervi problémákkal. A fogamzásgátló miatt 20 kg-ot híztam 1 év alatt. Úgy tűnik,a csontjaim nem bírják a terhelést. Állandóan fáj a jobb forgóm és az alsó gerinccsigolyák. Napi 10-12 órát állok, mivel eladóként dolgozom. Hogy fogyjak le úgy, hogy ne legyen megerőltető? Vagy mit csináljak, hogy csökkenjen a fájdalom?
2010. febr. 7. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvossal beszelj, ajanljon mas fogamzasgatlot. Ennyi egy helyben allas sem egeszseges, en is sokat vagyok napkozben labon, de nem egy helyben allok hanem jarkalok allandoan, az legalabb serkenti a verkeringest. Regebb volt gondom, lab fajas, visszer de megoldodott, ha erdekel, irok priviben, nem akarom hogy reklamnak tunjon.

Jobbulast!

2010. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet a fogamzsgátlóra ráfogni, hogy 20 kilót híztál egy év alatt, ez iszonyú sok. Ott valami más probléma van. Sürgősen álljál le, gondold el, mi lesz, ha még egy évig vagy neadj'isten kettőig ez folytatódik. +40 +60? Ne vagy mit csinálj, hogy csökkenjen a fájdalom, hanem fogyj le. Nem megerőltetés nélkül, hanem nehezen és szenvedéssel, de az életveszélyes egészségügyi szempontok lebegjenek a szemed előtt (nem fogsz tudni lábra állni, dolgozni, ruhát venni, cukorbetegség, magas vérnyomás stb)Fájdalmakkal még mozogni se tudsz, azokra kérjél gyógyszert, meg egy kivizsgálást, hátha más hormonprobléma is van, és hagyd ki a kenyeret, zsíros húsokat, minden édességet, hozzáadott cukrot. Naponta ötször egyél keveset, hogy ne legyél éhes, ne egyél a jóllakásig, rengeteg zöldség és sok gyümölcs. Ráadásul a megindult fogyás egy idő után le fog állni, és akkor is folytatni kell, míg újra beindul.
2010. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!