Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Antidepresszáns helyett...

Antidepresszáns helyett milyen természetes gyógymódot használjak?

Figyelt kérdés
Évekig szedtem különböző antidepresszánst amit az orvosok írtak fel.Sokáig használtak,majd egyre rosszabb lett.Az orvosok csak tovább növelték volna az adagot.Nem szeretném tovább mérgezni magam.
2015. febr. 27. 11:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm....már 4 éve tiszta vagyok...már túl vagyok a poklon,de még nem álltam talpra teljesen.Kipróbáltam már sok mindent de nem elég.....:(
2015. márc. 11. 10:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Hú, de jó!!! :) Örülök, hogy túlvagy már a nehezén, és csak egy kis támogatás kell még, remélem, az omega3 pont ideális lesz Neked. :) Esetleg jógázni próbáltál? Nekem az is sokat segített, hogy harmóniába kerüljek. :)
2015. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2015. márc. 12. 14:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Orbáncfű gyógynövény nyugtató hatásának köszönhetően az enyhébb alvászavarokat is képes kezelni.A kávabors a kávacserjéből nyert kavain egyrészt az agyban fejti ki hatását, másrészt közvetlenül az izmokra hat, izomlazítóként és enyhe görcsoldóként, vagy a Magne B6 vitamin.
2015. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!