Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyomorrákra kizárólag alternat...

Gyomorrákra kizárólag alternatív terápiás javaslata van valakinek?

Figyelt kérdés
Petefészkemből 2 csecsemőfőnyi tumort (de szerintem cisztát) kiműtöttek, vettek a gyomorból is biopsziát, de a szövettan nem mondta ki egyértelműen a diagnózist, csak hogy hasonlóságot mutat a 2 szövet. Ennek ellenére az onkoteam az arcomba tolta, hogy a petefészkekben az már áttét volt!!!...kemó vagy további műtét vagy mindkettő egyszerre. Egyszerűen nem vagyok hajlandó ezt elfogadni, mert étvágyam kitűnő, semmi jele nincs és eddig sem volt a gyomromban állítólag meglévő primer daganatnak...Úgyhogy, ha valaki tud valami használható, esetleg kipróbált alternatívát javasolni, szívesen fogadom! Az Új Medicinát értem és hiszem...A b17-n gondolkodom, az alkáli sóval együtt...bár elvileg van egy leállt vesém is (amivel egyetlen orvos sem foglalkozott eddig!!)amire szerintem ez utóbbi nem lenne jó!!!
2015. márc. 9. 10:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Maria Treben könyvben valami ?
2015. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
44%

'Egyszerűen nem vagyok hajlandó ezt elfogadni'


akkor ne fogadd el, halj meg boldogan.

2015. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
csak azt nem értem, a műtétet miért nem csináltad meg magad...
2015. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod hogy az eleteddel jatszol?


ha nem fogadod el az orovosod diagnozisat, menj el egy masik orvoshoz, masik korhazba.

2015. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A 3. hozzászólás kivételével köszönöm a válaszokat! Igen, tudom, hogy kockáztatok, de melyik kezelés vagy választás nem kockázatos ma már? Másik orvos véleményét is ki fogom kérni mindenképpen!
2015. márc. 9. 11:18
 6/33 anonim ***** válasza:
46%

Akkor ne köszönd meg, nem töröd össze a szívem.

HA nem bízol az orvosokban,akkor ne csak most ne bízz bennük. Miért engedted meg a műtétet, ha te annyira okos vagy, ők meg nem értenek hozzá és még rosszat is akarnak?

Az isten mentsen meg minden orvos az ilyen betegektől.

2015. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
66%

Rengeteg olyan rosszindulatú betegség van aminek nincs semmi előjele, vagy olyan minimális, hogy a beteg csak akkor veszi észre, ha már tényleg késő. (Az orvosok nem viccből papolnak a megelöző szűrésekről.)

Szerintem mielőtt lehuleznéd az orvosaidat gondold ezt végig, menj el máshová, kérj másod, harmadvéleményt, és ha nem erősítik meg az első diagnózist 100%-osan akkor ítélkezz, és kezd házipatikai módszerekbe.

2015. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
3.! Te is halandó vagy, ne feledd! Ma én, holnap meg Te! És Rólad ennyit! Nem az orvosokat hülézem, csak furcsa, hogy mindenféle pontos diagnózis hiányában egyből kemo! Kérdéseimet természetesen a team előtt is feltettem, de nem nagyon kívánom senkinek azt a stílust, ahogyan válaszoltak mindenre!
2015. márc. 9. 11:28
 9/33 anonim ***** válasza:
53%
a szövettan pontos. de te annak ellenére is állítod, hogy szerinted ciszta... mert nyilván értesz hozzá.
2015. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

T. 9.!

A szövettan csak annyira pontos, hogy a gyomor mellett zárójelben megjegyzi, hogy ha az nem akkor lehet a tüdőben és a mellben is a primer daganat! A műtét előtt voltam ct-n,valamint készült több felvétel a tüdőmről ultrahang a mellemről! Ha e helyeken lett volna valami gyanú, akkor azt gondolom, csak megsúgták volna! Úgyhogy ezekhez képest vagyok totál bizonytalan és nem a saját okoskodásomon van a lényeg! De mivel éppen az én bőröm van vásáron, így baromira nem mindegy, hogy minek ugrok neki és mikor!

2015. márc. 9. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!