Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha beveszek egy 0.25 grammos...

Ha beveszek egy 0.25 grammos xanaxot lefekvés előtt mi bajom lehet tőle úgy, hogy még sohasem szedtem nyugtatót?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 185 cm 83 kg és fiú

2015. ápr. 17. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle,jobban fogsz aludni. Viszont ha huzamosabb ideig szeded elég durván rászoksz, emelni kell az adagot és komoly megvonási tüneteid lesznek ha nem jutsz hozzá. Nem ajánlom az ilyen szereket. Inkább alvás előtt fuss,mozogj,forró fürdő lazításnak és akkor könnyebben elalszol. Vagy valami nyugis zene..ami téged megnyugtat. Vagy műsor..én Nat. Geo-val alszom el. :)
2015. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Legfeljebb 1/2 tablettát vegyél be. Inkább vegyél magadnak Valeriána relaxot és azt szedd.
2015. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megmondom mi lesz: Semmi.

De jó régi kérdés, tehát semmi értelme sem volt ide leírnom ezt a nagy infót.

2015. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenben egyetertek az elso valaszoloval.

Egyaltalan minek akarsz nyugtatot? Ha nem tudsz aludni, keresd meg az okat! Nem megoldas egy ilyen tabletta semmire.

2015. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!