Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek? Nagyon fáj a...

Mit tegyek? Nagyon fáj a nyakam és a jobb vállam környéke.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? 14 éves lány vagyok, szoktam sportolni vagyis edzem minden nap, erősitek, tömegnövelek. De mindezt csak természetesen egyedül fehérjeport használok a többi a táplálkozáson alapszik. Szóval a problémám, hogy már egy hete rettenetes fájdalmaim vannak a nyakam és a jobb vállam területén, néha lezsibbad ülni se feküdni nem birok olyan mint ha leszakadna a fejem ezért se az alvás se a tanulás nem megy. Hozzákell tennem már 2hete szinte minden nap fáj a fejem, mi lehet ez mit tegyek?
2015. máj. 6. 16:39
 1/1 gamakicsi válasza:

Menny el egy orvoshoz!

Kérdezd meg a szüleidet...

Ne olyanok tanácsát kérd ki itt a gyakori kérdéseken akik nem értenek hozzá(nagy valószínűséggel). Ebből lehetnek a legnagyobb bajok.

én sem értek hozzá. azt tudnám mondani, hogy túlságosan megerőltetted magad-túl nagy sújt emeltél.

2015. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!