Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit kezdjek az ilyen hasmenéssel?

Mit kezdjek az ilyen hasmenéssel?

Figyelt kérdés
Három napja megy a hasam első nap nagyon sokat mentem a WC-re szinte minden 10 percben rajta kellett ülnöm . Szedtem széntablettát és vettem be gyöngyöt a hasam fájása miatt . "Aznap ettem egy kis tejfölt én hülye." Második nap semmi bajom nem volt max 5-6 -szor ment a hasam akkor is kicsit keményebb volt már , de a széntabletta miatt hót fekete , és nagyon büdös . Ma reggel egyre rosszabb annyira fájt a hasam már hogy beültem egy kád meleg vízbe mivel itthon nincs gyöngy csak széntabletta , inkább nem vettem be széntablettát mert féltem hogy attól megy egyre jobban a hasam . Ötletem sincs hogyan csillapítsam ezt a fájdalmat amit a hasamba érzek , és nem merek kimenni WC-re se inkább visszatartom mert annyira csíp - fáj a fenekem és görcsöl a gyomrom . Valakinek valami ötlete/tanácsa ? Mert megőrülök ..

2015. máj. 8. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz ha ennyire fáj, akár vakbélgyulladás tünete is lehet a hasmenés és a hasgörcs, jó lenne ha még ma délután elmennél, mert jön a hétvége.
2015. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Mi az, hogy gyöngyöt vettél be? Milyen gyöngyöt? (közben rákerestem, az Espumisan-ra gondolsz, mikor gyöngyöt írsz?)

2. Aki 3 napja szopik hasfájással és nem megy orvoshoz, az jobb is, ha nem szennyezi a társadalmat a létezésével.


Ráadásul valamiért azt gondolom, hogy nő vagy, aki képes még utódnemzésre is, ami aztán hatványozottan káros lenne a környezetre.

2015. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló hatalmas agyad van gondolom kispórolták belőled az anyagot anno reméljük te se fogod a létezéseddel tovább fertőzni a társadalmat , hozzáteszem nem nő vagyok ha nem hiszed el gyere és kapd be bunkó élettelen féreg.
2019. febr. 7. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!