Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kronikus orrdugulásra használ...

Kronikus orrdugulásra használ az infralámpa?

Figyelt kérdés

Már évek óta orrdugulással küszködök, műtötek is de nem sokat ért. Nincs mindig eldugulva, de ha eggyszer eldugul, akkor napokig tart amig kitisztul.

Volt allergia tesztem is, de nem sok mindent tudtak kimutatni.


Számtalan orrspréjt probáltam, az sem igazán segit.

Az infra lámpáról sok jót hallottam, de nem tudom hogy ilyen esteben is használna-e

Köszönöm a hozzászolásokat.



2015. máj. 12. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen típusú az orrdugulás, ha arcüreg eredetű akkor jó az infralámpa egyéb esetben szerintem nem. Én inkább a nasale kenőcsöt javaslom erre a célra:

[link]

2015. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi már van ilyenem orr kenőcsöm, de ez se nagyon használ.

Az orrnyálka hártya dagad be valószínüleg, teljesen valtozó időközökben, de eddig még senki nem volt képes megmondani hogy miért.

2015. máj. 12. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebben egy sárga 4x4x1,5 centis papírdobozkában lehetett kapni teaízesítő tablettát. ebből körömmel az orrlyukad előtt kaparsz egy kis port, amit felszippantasz. Szippantás után tüsszögni fogsz, ez kitakarítja az orrlyukadat.

Ha már semennyire sem szenyel az orrod, hanyatt fekve a fejedet hátrahajtva, piszkálj bele némi port, és várd meg amíg hat.

C vitamin tartalmánál fogva idővel erősíti a nyálkahártyát, savassága megöl minden bacilust. Még van bent valami, szerintem tartósítószer, ami azonnal nyugtatja az irritált nyálkahártyát.

Csodás élményben lesz részed!

2015. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt van előttem egy dobozzal, az összetevőknél ez áll: borkősav, burgonya- és búzakeményítő. Én nem tenném az orromba. :)

Ha nem allergia okozza, akkor valami más anyag ami az ételekben van. Például nézd meg, hogy pár falat étcsoki vagy sajt után bedugul-e az orrod.

2015. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor már ezt is elszúrták! Régebben citromsav, meg még valami volt. Mindenesetre én már jó régen kikezeltem magam ebből a nyavalyából. De az elmúlt években is láttam valamelyik bolt polcán, azt az eredeti, békebeli teaízesítőt. Érdemes megnézni kisebb boltokban, mert az áruházláncok csak a tömeg termelt cikkeket forgalmazzák, és lesz*rják a nép egészségét.
2015. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!