Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki a Geránium...

Próbálta már valaki a Geránium (rózsamuskátli) olajat kullancs távoltartására?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

nem jön ki önszántából


a svájci bicska csipesze a legalkalmasabb, mert azzal meg tudod fogni a fejét anélkül hogy a hasát érintenéd


[link]

2015. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kiszedésre, távoltartásra. Legalábbis nekem az jön le a kérdésből.

A cicámon ilyen nyakörv van, nálunk bevált egyelőre. De sok ellenvéleményt is olvastam, sok állattartónál nem vált be. Magamra nem kenném, mert baromi büdös, akkor inkább szuku meg B vitamin.

2015. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs bennem kullancs,csak megelőzés szempontjából kérdeztem.

Igazából még soha nem volt bennem egy sem,engem valahogy nem kedvelnek,például mikor általános suliba voltunk kirándulni akkor az osztálytársamon nyolc darab volt, rajtam meg egy sem.De párnapja a kertben üldögéltem egy takarón és a kezemen mászott egy kullancs.Azért gondoltam hogy jó lenne valamivel távol tartani őket de az ilyen mesterséges szereket nem tudom magamon elviselni.Jó ötletnek tűnt ez az olaj de akkor ezek szerint nem sok értelme van.

2015. máj. 30. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!