Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik kezelés jobb seprűvéna...

Melyik kezelés jobb seprűvéna ellen? A lézeres vagy az injekciós? Kérem segítsen valaki!

Figyelt kérdés

Olyan tavaly tavasszal jöttek elő sajnos, pedig még csak 26 éves vagyok, az anyukámnak és nagymamámnak nem voltak (kérdeztem őket), apámnak vannak pedig valahol azt olvastam a nőknél sokkal gyakoribb és női ágon öröklődik. Álló munkát végeztem akkoriban és mellette aerobikoztam, lehet a kettő együtt hozott elő ilyen halvány, hajszálér szerű tágulatokat. :( Nagyon szégyellem, utálom, a barátom azt mondja nem zavarja de engem igen. Amúgy sincs önbizalmam, nem tartom magam szépnek és csinosnak (pedig azt mondják az vagyok) és most még ez is. :( Úgy, hogy nem vagyok elhízva és nem is szültem gyereket.


Az enyém mondjuk nem olyan durva de néha attól félek durvább lesz, egyszer az utcán láttam egy harminc körüli nőt annak nagyon látszottak a vastag erek a lábán, én a helyében nem vettem volna fel rövid nadrágot. :-o


De láttam olyan ötvenes nőt akinek nagyon szép lábai voltak, semmi véna vagy narancsbőr.


Engem pedig néha a sírás kerülget, hogy miért pont én, miért pont nekem van ilyen nyavalyám???? Mikor amúgy se vagyok elégedett a lábaimmal most meg rosszabb lett.


És anyukám azt mondja (őt nem is érdekli hisz nincs ilyene) törődjek bele mert akármit teszek nem múlik el és szerinte csak több lesz és senki nem lehet tökéletes. :-/ De ez nem olyan hogy kis- vagy nagy mell, kicsi vagy nagy fenék, ez olyan ami semmilyen körülmények között senki szemében nem lehet vonzó!! Hisz van aki a nagy kufferért van oda van aki a kicsiért, a csúnya pirosas, vagy kékes hajszálerekért senki!!


Szedtem étrend kiegészítőket amiben volt szőlőmag, fekete áfonya (olvastam jót tesznek keringésnek), kenegettem magam krémekkel, abba hagytam egy időre az aerobikot, helyette napi kétszer csináltam vénás tornát de csak kicsivel lettek halványabbak nem múltak el.


Hallottam lézerrel vagy injekcióval lehet kezelni, melyik hatásosabb szerintetek? Mert ha bármelyik is hatékony lenne megérné a pénzt kiadni, de ha mindkettő felesleges pénzkidobás lenne akkor nem fektetek bele.


Tudom vannak nagyobb problémák az életben de engem most ez a kérdés foglalkoztat, hogy bármelyik kezelés megéri-e a pénzt, vagy van-e más módszer a seprűvénák eltüntetésere vagy halványítására.


Köszönöm a normális válaszokat! És a bocs a hosszúságért.



2015. jún. 3. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! én 25 éves vagyok, nekem a jobb lábszáramon volt egy nagyobb értágulat, 1 hete injekciózták. Szerintem is elég csúnya egy nőnek, főleg ilyen fiatal korban. Eredményről még nem tudok írni,hisz még nincs végleges.Fásli van a lábamon,amikor átkötöm, akkor látom. Nincs semmi nyoma véraláfutásnak vagy elszíneződésnek vagy bármi. ( mert ezt olvastam,h sok esetben ilyenek vannak) hozzáteszem: egyenlőre :) én használtam mindenféle krémet, és semmit nem érnek, ha már kijött a visszér..amennyi pénzt kidobsz ilyenekre, abból már kijön a kezelés ára is.
2015. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!