Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az alveo, forever meg sorolhat...

Az alveo, forever meg sorolhatnám ezeket a termékeket, miért ilyen drágák?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! A forevereseket ismerem, azok nyilván a minőség miatt, és azok akár kedvezményesen is megvásárolhatók, olcsóbbá tehetők.
2015. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alveo is minőségi és az is valamilyen módon olcsóbbá tehető,de akkor is drágák a termékek,bár nekem azt mondták,minden annyiba kerül amennyiért a hülyéknek el tudják adni.
2015. jún. 17. 01:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban minden annyiba kerül, amennyiért el lehet adni.Azért érdemes körülnézni, hogy a hagyományos kereskedelemben miket mekkora profittal sóznak ránk és ott sokszor még választási lehetőségünk sincs pl a gyógyszereknél több száz, akár ezer szeres haszonnal,vagy az egyéb márkás termékek stb. Én azért nem hülyézném le azt a sok kis nyugdíjast, vagy akár tehetősebb, jól képzett embert, akik csak a saját használatukra rendszeresen vásárolnak, mert meg vannak elégedve a termékekkel.
2015. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem a megelégedéssel van gond,csak az ,hogy nehéz finanszírozni ezeket a termékeket,vagy le kell mondani dolgokról.
2015. jún. 18. 09:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Azért el lehet érni, hogy akár önfinanszírozók legyenek.
2015. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Forever-ből mindig csak dezodort rendelünk, mert a testápoló, tusfürdő, stb. megfizethetetlen. Viszont a dezodorhoz ragaszkodom, merthogy ez az első deo, ami használt nekem.
2015. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A többi is olyan jó minőségű mint a deó és gazdaságos.Érdemes hatóanyagra vetítve összehasonlítani az árakat.
2015. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tegnap 14:14


Az nem lenne rossz,hogyan lehet ezt kivitelezni?

2015. jún. 19. 21:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Én és anyukám ketten fogyasztjuk az alveot,egy üveg egy hónapig vagyis azt hiszem 30 napig lenne elég,de mivel ketten isszuk így rövidebb ideig és így azért elég drága a cucc mivel hamarabb fogyik el.
2015. jún. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!