Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit gondoltok az olajrágásról?...

Mit gondoltok az olajrágásról? (oil pulling)

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyorsan a youtubon rákeresve, azt vettem le, hogy a fogak fehérségére gyakorolt hatása miatt használják, mert elvileg beválik. Épp úgy, ahogy a többi 1000 hülyeség. Sok sikert... Idiots are living here. :D
2015. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
most hallok róla először...
2015. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én szeretek kipróbálni mindenféle természetes módszert, hiszen bajom nem lesz tőle, max. nem működik. :)

Nem csak a fogak fehérítésére, de az egész száj higiéniájára jó hatással van, elpusztítja a baktériumokat, és elvileg a méregtelenítésben is segít.

Én második napja csinálom, ami szembetűnő változás, hogy a ma reggeli fogmosásnál nem vérzett az ínyem.

2015. jún. 25. 13:48
 4/12 horex ***** válasza:
100%

Én szeretek kipróbálni mindenféle természetes módszert, hiszen bajom nem lesz tőle,"


Nagyon sok természetes anyag van ami mérgező és nem csak a baktérium fog elpusztulni

Ugyanakkor, semmiféle baktériumot nem kell elpusztítani a szájban, hacsak nincs valami szájbetegséged

Olvasgass a száj mikroorganizmusairol

[link]

2015. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kókuszolaj tudtommal nem mérgező. És tudok róla, hogy a baktériumok a célunkat szolgálhatják, de azért néha nem árt egy kis nagytakarítás.
2015. jún. 27. 23:10
 6/12 aries 2 válasza:
Én már régóta rágom, méregtelenítő hatása miatt.
2015. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6/6-nak:


Semminek nincs méregtelenítő hatása, kivéve a májadnak és a vesédnek. Ostoba mese. Csak a méregtelenítő úrákat szervező cégeknek van hasznuk, mikor a haszontalan szereket, módszereket vagyonokért eladják neked... :D

2015. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Czezar válasza:
63%

Méregtelenítésre pedig bizony mindenkinek szüksége lenne.A gyógyszerpártiak elvetik az alternatív gyógymódokat.Tudjuk jól(már aki használja az eszét),hogy az ételek tele vannak mérgekkel.Ízfokózók, szintetikus anyagok.Nem gondolom,hogy aki ílymódon nem figyel oda az egészségére,ne lenne tiszta beteg.Én hónapok óta végzem ezt a méregtelenítő kúrát és egyre jobban vagyok, egyre erősebb az immunrendszerem,gyógyulok meg sorra betegségekből(ehhez azonban lúgosítást is végzek pl kombucha teával-a szkeptikusok erre is találnak ellenpéldát),ill.áttértem a pozitív gondolkodásra aminek ellenkezője a legtöbb betegség kiváltó oka.

"Éjszaka alvás közben a szervezetünkben intenzív méregtelenítési folyamatok zajlanak. Ennek egyik kitüntetett területe a szájüreg és a nyelv. A nyelven megjelenő lepedék, a reggeli rossz lehelet és a kesernyés szájíz mindezeknek a bizonyítékai. A nyálkahártyán kiválasztódnak a testünk számára idegen anyagok, többek között a nehézfémek, az élelmiszerekben található különféle adalékanyagok, gyógyszermaradványok, toxinok stb. Ezek javarészt zsírban oldódó anyagok. Közönséges öblítéssel nem szabadulunk meg tőlük, sőt az első étkezéssel újra lenyeljük őket, és emésztőcsatornánkból újra felszívódnak.


Olajrágáskor gyakorlatilag ezektől a testidegen anyagoktól szabadulunk meg. Negyed óra alatt az aranysárga olaj egy sűrű, fehéres-szürkés viszkózus anyaggá válik. Ez tömény méreg, ezért soha ne nyeljük le! (Környezetvédelmi szempontokat figyelembe véve a kagylóba, szemétbe sem volna szabad kiköpni, hanem veszélyes hulladékként kezelve kellene ártalmatlanítani.)"


6/6-nak válaszul:a kombucha tea ingyen elkészíthető, az olajrágáshoz pedig elég egy olívaolajat vásárolni ami hónapokig elég.Nincs haszna belőle a mérgetelenítő kúrát hirdető cégeknek.


[link]

2015. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
.Szerintem nagyon is igazad van Czezar.Én is rágom régóta.
2015. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
...és a többieknek is igazuk van akik rágják :) de komolyan. 1998ban volt a TVben a Fűben -Fában című műsor és abban dr.Béki László mondta...én azóta tudom...
2015. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!