Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyek a dxn ganoderma gomba...

Melyek a dxn ganoderma gomba kapszula mellékhatásai és hogy reagálnak a különböző gyógyszerekre a ganoderma gomba termékek?

Figyelt kérdés

El akarom kezdeni szedni a dxn ganoderma gomba kapszulát mivel úgy halottam, hogy elég hatásos és sok betegségre jó. Csak azt nem tudom, hogy ezeknek a ganoderma gomba termékeknek milyen mellékhatásai vannak.

Olvastam olyat is, hogy a nincsen semmilyen mellékhatása.

De én ezt nem nagyon hiszem el és nem volna túl jó, ha valami bajom lenne tőle mivel nem tudom, hogy reagálna a kapszula a gyógyszerekre amiket szedek.

Úgy halottam a ganoderma kapszula jó a gyomor bajokra is. Nekem főként erre kéne mert egy elég ritka gyomor betegségem van, nem sok valamit ehetek. Nem szeretném ha komolyabb bajom lenne miatta ezért vagyok ilyen elővigyázatos.

Bármilyen tapasztalatot elfogadok. De jobban örülnék, ha tudományos vizsgálatokat is írnátok. Kerestem de magyarul nem találtam sehol ilyesmit csak angolul azt meg nem értem.

Találtam pár oldalt de mindegyiken elég márketing szagú írások voltak ezért nem nagyon bízok meg abban a kijelentésben, hogy a ganoderma gomba kapszulának meg termékeknek nincsen semmilyen mellékhatása.

Bármilyen írást elfogadok a ganoderma licidum gombáról vagy más néven pecsétviaszgomba mellékhatásairól esetleges hatásairól.



#gomba #ganoderma #pecsétviaszgomba #ganoderma gomba kapszula #ganoderma mellékhatásai #ganoderma kapszula
2015. júl. 24. 14:02
 1/2 Blackunnamed válasza:

Engem is érdekelt ez a téma én utánanéztem, mert tudok angolul is.

Ezért írtam egy blogot, ahol összeszedtem a fontosabb tudnivalókat a ganodermáról.

Pontosabban a tudományos kutatások érdekeltek mert én se hittem a marketing szövegekben.

Volt néhány meglepetés amikor utánanéztem.


Szerintem mielött elkezdenéd használni mindenképp konzultálj az orvosoddal neki tudnia kéne, hogy mit szabad szedned és mit nem. Szerintem ez a legbiztonságosabb megoldás számodra.


Összeszedtem néhány fontos tudnivalót a ganoderma gomba hatásairól és mellékhatásairól tudományos kutatásokkal és esettanúlmányokkal is. Ezek a kutatások érvényesek a dxn ganoderma gomba kapszuláira is: [link]

A blogom: ganodermadxn.blog.hu

2015. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blackunnamed válasza:
A hosszútávú hatásairól nem készült semilyen tanulmány nem lehet tudni. De a tanulmányok alapján a mellékhatásai természetes vérhígító és csökkenti a vérnyomást.
2015. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!