Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valakinek van tapasztalata az...

Válaszolnék kérdése:

Valakinek van tapasztalata az immunotic készülék használatáról?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 22:15
 1/9 anonim válasza:
Rákerestem és bullshit, ráadásul nagyin drágán. Nehogy egy forintot is költsél rá
2015. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem bírom a szkeptikus fórumot. Nincs tapasztalatuk de osztják az észt :( Köszi azért Nekem olyan tapasztalati beszámolóra van szükségem aki tényleg használta és az alapján van véleménye. Ez az interneten rákeresek dolog nekem nem megalapozott.
2015. szept. 13. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:
A kütyü működéséről nem találtam leírást. Nem tudni, hogy bioenergiát, vagy vitalitást, esetleg hőt közöl a beteg testrésszel. Ha meg a mechanikája titok, akkor ennek a kütyünek az ára az ami placebolag hathat. Én ilyen kütyüket alapból elvetek, mert nem tartozok azon szerencsések közé, akik beleesnek a 15% ba.
2015. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Napsugar11 ***** válasza:
Igen, van róla tapasztalatom, írj privátban!
2015. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Oké akkor adj ki rá egy vagyont. A "rákerestem és bullshit"alatt arra gondoltam, hogy a weboldalon megfogalmazott leìrásban faktuálisan nem igaz állítások vannak.

Innentől kezdve nem állìtom hogy senki soha nem tapasztalt még javulást, de ez magyarázható pl placebohatással.

ha beteg vagy, menj orvoshoz. Igen, tudom, sok orvos nem mrgfleelő. keress tovább. Nem azèrt járunk sok évig egyetemre hogy különböző csodaszerekkel egyes cégek milliókat keressenek. ...

2015. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napsugar11 ***** válasza:
Az en tapasztalataim sem nevezhetoek sajnos pozitivnak. Viszont azt is megtapasztaltam, hogy milyen iranyban erdemes keresgelni. Legalabbis ami tobb esetben hasznosnak tunt.
2015. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Ez az interneten rákeresek dolog nekem nem megalapozott."


Akkor mi a francnak kérsz tanácsot az interneten??? :D

2015. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelne TAPASZTALAT a géppel kapcsolatban, nem elméleti vélemény. Orvoshoz én sem mennék, engem 15 évig kezeltek méreg drága gyógyszerekkel, amitől csak romlott a helyzet, és amikor megkérdeztem, hogy mit is csinál pontosan a gyógyszer és bennem mi működik másképp, mint az egészséges emberben, akkor az orvos fel volt háborodva. Egy nagyon alapos tisztítókúra után soha nem jöttek vissza a rohamaim, egy darab gyógyszert sem vettem, csak annyit teszek, hogy főleg a friss zöldség, gyümölcs részlegről szerzem be az ételt és évente egyszer megismétlem a tisztítást. Az orvosi oktatás kritikán aluli és milliószámra nyírja az embereket. Engem is professzor "kezelt". Aki arra nem jön rá orvosként, hogy amit tanul, az 80%-ban gyógyszeripart szolgálja, annak más hivatás után kellene néznie. Mély tisztelet a kivételnek, a mentősöknek, sebészeknek, mindenkinek, aki nem tablettákkal akar krónikus betegséget gyógyítani, hanem keresi az okokat. A gépet egy szomszédnőmnek szeretném, akinek borzasztó az étkezése és nem hajlandó lemondani semmiről, így egyre csak rosszabbodik, ezért más megoldás kell.
2022. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!