Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon hullik a hajam két...

Nagyon hullik a hajam két hónapja és nem akar elálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ősszel ez normális, hogy hullik de a két hónap az már nagyon sok. A párnám is minden reggel tele van hajjal. Az viszont igaz, hogy nyáron nagyon kiszárította a nap, de azóta voltam nyíratkozni, és továbbra is hullik. Valaki tud valamit ajánlani?
2015. okt. 23. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj
2015. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a párnádon is van haj, akkor tényleg nagyon hullik. Vérképet kell csináltatni első körben. Ha ez nem hoz eredményt, akkor bőrgyógyászhoz, hajklinikára kell elmenni és megnézni mi a probléma a fejbőröddel. A fogad rendben van?
2015. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fáradékonyság, fogszuvasodás, bőr és körömgomba,hajhullás stb. az összervezet oxigénhiányos állapotát mutatja. Nem csak a tüdőn keresztül, de a táplálékunkban is elegendő oxigénnek kell lennie, hogy az emésztés rendre menjen végbe.
2015. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 golgota9 válasza:
Mosdd meg almaecettel a hajad!Hagydd rajta 3-4pecig aztán mosd le rendesen samponnal ahogy szoktad.Ha nem lett sikeres pár nap múlva ismételdd meg.De rendszerint az első alkalommal jelentős javulás észlelhető.Ki egészítésképpen szedjél E vitamint legalább 400 mg-rammosat mert valószínűleg az E vitamin hiánya okozza a hajhullást.Keress rá ezekre a dolgokra googlin.
2015. okt. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképp menj el a háziorvoshoz, mondd meg, hogy szeretnél egy vérképet csináltatni. Adni fog egy beutalót az SZTK-ba, ott ingyenesen megcsinálják. Nekem vashiányom van, és ha nem szedem a gyógyszert, ijesztően hullik. 2 hónap már szerintem nem normális, nézesd meg magad!
2015. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam, hogy valamelyik orvos meg tudta volna állítani a hajhullást! A hajhullás is mint a legtöbb betegség, a szervezet oxigénhiányos állapotából fakad.

Mély levegővétel, lassan kieresztve, és a táplálék alapos megrágása, valamint a véradás egyidejű alkalmazása megoldhatja a problémád. Részletesebben kifejtem priviben.

2015. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!