Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Magas láz esetén (39,3)...

Magas láz esetén (39,3) hogyan lehet adni Belladona homeopátiás golyócskákat 6 éves gyereknek? Gyógyszerrel lehet adni (váltva)?

Figyelt kérdés

#homeopátia #láz #Belladona
2015. dec. 2. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy. Magaddal kísérletezz. A gyereknek hűtőfürdő, lázcsillapító, folyadék.
2015. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kapott lázcsillapítót, folyadékot is, mellette próbáltam borogatást is tenni rá, de nem túl 6ékony... Nem próbálgatni szeretnék rajta semmiképp.
2015. dec. 2. 17:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Beszélj a háziorvossal, ő a szakember, nem az itt válaszolók (magamat is beleértve).
2015. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Úgy lehet adni, hogy kidobod a szemétbe a homeós haszontalan vackot és rendes gyógyszert adsz neki.
2015. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megjegyzem a "rendes" gyógyszer nem volt hatékony s a homeos vacaknak köszönhetően most már nincsen hőemelkedése sem... :-)
2015. dec. 2. 20:18
 6/13 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szert lehet adni gyógyszer mellé, viszont a lázat 40 fok alatt, és ha nincs rosszul nem lényeges csillapítani, pont így győzi le a szervezet a kórokozókat. Ha hiszitek, ha nem, nem kell a láztól megijedni - mondom - ha rosszul van nagyon, akkor kell csak csillapítani. És azok az állítólagos vacakok használnak nekem is a legtöbbször!
2015. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel semmiképp ne keverj homeopátiát. A homeopátiát pedig semmiképp ne használd önmagában. Gyógyteával együtt esetleg, de azt sem egyszerre adagolva. Fűzkéreg teát lehet lázra adni. Gyakorlatilag aszpirin, csak az aszpirin mellékhatásai nélkül, és kicsit enyhébb formában. Ha átlépi a 39.5-öt, onnantól viszont homeopátia sutba, és hívd házhoz az orvost. 40 környékén már életveszélyes, maradandó károsodást okozhat.
2015. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia,ugyanez van nálunk is! Viszem reggel a dokihoz,nwktek mit mondott mi baj?
2015. dec. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a gyerekorvos is homeós bogyókat ír fel állandóan. Én már ki sem váltom, mert felesleges. Szart sem ér. Főleg egy kisgyereknek. Mert ott még a placebó hatás sem jelentkezik.

A lázat a lázcsillapító viszi le. Homeós bogyót csak azért adj hozzá szerintem, hogy megnyugodjon a lelked, hogy lám, lement a láz, nem volt értelmetlen pénzkidobás a homeós biszbasz...


A múltkor jött ki a rendelőből egy anyuka, hogy mekkora zseni ez a homeós gyerekorvos, mert valami 9 nap alatt levitte a gyulladást (nem tudom milyet) a gyereknél. Ami persze valószínűleg 9 nap alatt magától is lement volna.

De másik sarlatán gyógyított 9 hét alatt izomszakadást úgy, hogy mágnessel húzkodta az izmokat vissza a helyükre. Meg is jegyeztem annak, aki ezt mesélte, hogy az izomszakadás az esetek nagy részében 6 hét alatt magától gyógyul. (Nekem kétszer volt.)

2015. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te egy szép nap kinyúvasztod a gyermeket a homeo hülyeségekkel.
2015. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!