Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szorongás, depresszió, állandó...

Szorongás, depresszió, állandó fáradtság legyőzésére melyik vitamin/táplálékkiegészítő termékek lehetnek a leghasznosabbak? Természetes alapú nyugtatók is érdekelnek

Figyelt kérdés

#vitamin #depresszió #szorongás #kimerültség #természetes alapanyagú nyugtató
2015. dec. 9. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy dózisú B vitamin, mellé sportolóknak gyártott multivitamin. Nem centrum, béres csepp és hasonló marhaságok. Vegyél Mega Daily One multivitamint.
2015. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*multivitamint
2015. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noncsi0310 ***** válasza:
Lenkei
2015. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van.Évtizedek óta kínlódom hasonló panaszokkal.

Sok mindent kipróbáltam már.Most nem is sorolnám fel őket,annyi mindent.

Eddig nekem hosszabb távon egyik sem segített.Sőt még a gyógyszerek sem igazán :(

F40+

2015. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor,mennyi idő után fejtené ki a Lenkei a hatását?

Mert nekem az sem jött be.

Legalábbis a B komplexétől csak a vizeletem lett sárgább :)

-előző

2015. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mondom még egyszer,hogy nagy dózisú! Ha így jobban tetszik túl kell adagolni, RDA% 10000% nyugodtan mehet
2015. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat!
2015. dec. 10. 16:39
 8/9 Petyák válasza:
Valeriana természetes feszültség oldó. Kismamák, gépkezelők is szedhetik. Ami nagyon bejött nekem: citromfű tea. Egy jó tanács: A szerotonin növelőket (orvos írja fel) kerüld. Függőséget okoz, és nehéz róla "lejönni" Cimborám hasonló gondokkal küzdött, és évek óta Rexetin-en él. Nem tud leszokni róla...
2015. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noncsi0310 ***** válasza:
A szervezeted állapotától függően 1-2 hónap kell, amíg érezhető a hatás. Ajánlom a Lenkei multivitaminokat, próbáld ki, biztosan segít!
2016. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!