Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Májfunkcióm magas volt vérvéte...

Májfunkcióm magas volt vérvételkor. Azt tanácsolták szedjek máriatövis kapszulát. Úgy halottam hasmenést okozhat. Valaki használja? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy eleinte hasmenést okoz, ugyanis a májat méregteleníti.
2010. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A máriatövis kivonat az egyik legjobb májprotektor.Anyukám szedte 3 hónapon keresztül,de egyáltalán nem panaszkodott hasmenésre,viszont teljesen helyrejöttek a májfunkciói.Szerintem embere válogatja,hogy kinél okoz hasmenést.
2010. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Borsica válasza:
Nekem egy éve voltak emelkedett májfunkció értékeim, Azóta minden reggel egy mokkáskanál máriatövis magolajjal indítok.Négy hónapja minden nap egy 150 mg-os máriatövis kapszulát szedek.Nem érzek semmi különös mellékhatást, inkább azt, ha elfelejtem bevenni, hiányzik. Két hónapja voltam vérvételen, minden értékem javult.Most kell újra mennem, kíváncsi vagyok, még jobbak-e az eredmények.
2012. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tegnap este vettem be az első szemet és ma egész nap ment a hasam. Nem mertem bevenni ma, csak normaflore-t ittam. Már jobb. Azt írja a hivatalos tájékoztatója is hogy előfordulhat hasmenés, és ilyenkor több rostot kell enni. Holnap megpróbálkozom megint. Ha újra megy a hasam akkor sajnos nem fogom tudni szedni pedig jó lenne.
2012. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!