Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki Optimask...

Próbálta már valaki Optimask Pro-t?

Figyelt kérdés
[link] Erről lenne szó. Édesanyám nézte ki magának, de én átverést szimatolok a dologban. Ha valakinek van róla véleménye vagy már próbálta legyenszíves ossza meg velem.

2015. dec. 17. 17:08
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
Egyértelmű kamu. Jézus előbb meggyógyítja a látásodat, mint ez...
2016. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 Dzsozef13 válasza:

Sajnos én is megrendeltem. Nagy Kár volt!

Szinte semmire sem jó ez a készülék.Azóta fáj az orrom amióta 1 alk. próbáltam használni. Fekve, ülve, minden pozícióban szinte agy rázkodáshoz hasonlót érzek, de a tappancsok szinte el sem érik a bőr felületét. Mindenkit csak lebeszélnék hogy megrendelje. Egy óriási átverés az egész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim válasza:
Én is megrendeltem. De úgy látom nem kellett volna. Még nem kaptam meg. Megtehetem, hogy nem veszem át?
2016. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 sadrok ***** válasza:
Eddigi tapasztalat alapján mondhatom, hogy jót még erről a termékről nem olvastam, a saját honlapjukat kivéve. Ott nyilván dicsérik, de Te nem tudsz beírni, sajnálom, hogy annak idején ez elkerülte a figyelmemet. Meg sem kellett volna rendelnem.. helyetted nem dönthet senki, de ha nem akarsz kidobni 10 e ft-ot, gondold meg jól, hogy átveszed-e? A pénzeddel Te rendelkezel, ha nem veszed át a csomagot, visszaszállítják. Ennyi. üdv.Kati
2016. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 sadrok ***** válasza:
[link] Ezen a linken használható infót és segítséget kapunk az internetes vásárlásokhoz, a Fogyasztóvédelemtől. Fogok is nekik írni az OptimaskPro - ról
2016. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 RockManus válasza:
Én is megrendeltem sajnos. Összegezve: -3 mágnessel jött;orrszétrázás;1-2 masszír kar ér hozzád a huszonvalamennyiből, a többi a levegőben lógázik;1 hét szabályos használat után a látásom semmit nem javult, ellenben a fejem párszor megfájdult tőle;kidobtam 12 ezer forintot.
2016. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 Kreestee válasza:

Nekem van egy, rendeltem, de töri az orrom, nem ér a szemeimhez, egyszóval használhatatlan!

Aki mégis igényt tartana rá, szóljon, odaadom a fele áráért!!!

2016. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim válasza:
Én is megrendeltem. Eddigi tapasztalataim : nekem is nyomja valamennyire az orrom, a szemem alatt is hozzáér, na nem annyira, mint felül, de azt is masszírozza. Még javulást eddig nem észleltem, bár még csak egy hete használom kb. Ma is feltettem és most 2x5 percet massziroztattam vele a szemem , és az utolsó percekben már annyira ellazitott, hogy elaludtam. Arra ébredtem fel, hogy kikapcsolt. :)
2016. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 Gatinho válasza:
Ne legyetek naívak. Az Aliexpressen-en ugyanez a kacat 10 dollár. Keressetek rá úgy, hogy eye massager. Ahogyan az aliexpresses, úgy természetesen ez sem segít semmit. Ez egy nagy pénzlehúzás, semmi több.
2016. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 Hegedűs Imre válasza:
100%

Én megrendeltem - de azonnal vissza is mondtam a rendelést az első 29 itt megjelent értékelés után. Erre ezt válaszolták:


Imre Hegedűs <esperantodebrecen@gmail.com>

15:16 (21 órája)


címzett: OptiMaskPro

Kérem hogy ne hozzák ki mert nem fogom átvenni. Több használótól is olvastam a termék hibáiról - és honlapjukon kívül sehol sem dicsérték.



Support OptiMaskPro

8:34 (3 órája)


címzett: saját magam

Kedves Megrendelőnk,


tájékoztatjuk, hogy felfüggesztettük a megrendelése kiszállítását. Szeretnénk megkérni, hogy legyen szíves megírni, hogy miért döntött úgy, hogy mégsem kéri a megrendelését. Köszönjük!


Üdvözlettel:


OptiMaskPro



2016-02-28 15:16 GMT+01:00 Imre Hegedűs <esperantodebrecen@gmail.com>:

Kérem hogy ne hozzák ki mert nem fogom átvenni. Több használótól is olvastam a termék hibáiról - és honlapjukon kívül sehol sem dicsérték.

Hegedűs Imre



2016. február 27. 17:16 OptiMaskPro írta, <email@e.emailscampaigner.com>:


Kedves Vásárlónk Hegedűs Imre,


Köszönjük, hogy a OptiMaskPro-t választotta!

Reméljük, elégedett lesz termékünkkel.


SZÁMLÁZÁSI INFORMÁCIÓK

Megrendelés száma: 628907

Termék:

OptiMaskPro 11780,- Ft

Szállítás és csomagolás:

0,- Ft

ÖSSZESEN: 11780,- Ft



SZÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓK

Teljes név

Hegedűs Imre

Cím

Erzsébet utca 34. földszint 2.

Település

Debrecen

Irányítószám

4025

Telefonszám

+3652787808

E-mail cím

EsperantoDebrecen@gmail.com

Használja örömmel!


-------------------------------------------------------Megadom nekik ennek az oldalnak a linkjét...

2016. febr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!