Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki Optimask...

Próbálta már valaki Optimask Pro-t?

Figyelt kérdés
[link] Erről lenne szó. Édesanyám nézte ki magának, de én átverést szimatolok a dologban. Ha valakinek van róla véleménye vagy már próbálta legyenszíves ossza meg velem.

2015. dec. 17. 17:08
1 2 3 4 5 6
 31/54 Hegedűs Imre válasza:

Visszanéztem a [link]


honlapra. Természetesen most is ma rendelhetem meg - a következő néhány pervben, amit visszaszámlálással mér. Természetesen most is az utosó 11 van raktáron - Kata oldalán, belépéskor, mert jobboldalt beugró ablakok jelzik hogy fogy... Azt is írja - honnan rendeltek, de csak ismertebb magyarországi városokat ad meg... Mi a valószínűsége annak hogy máshonnan tényleg nem rendel senki? Mire megírtam ezt a levelet - már csak 5 maradt...

2016. febr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim válasza:

Sziasztok!


Egy nagy kramanc az egész! Fiamnak szerettem volna. Mikor kibontottam, már hiányzott belőle 2 mágnes. Felpróbáltam, de nagyon kényelmetlen, és nem is ér hozzá mindenhol a szem környékén, pedig átlagos fejem van, semmi extra.

Rögtön írtam arra az emailre, amit a rendeléskor visszajelzéskor kaptam. Azt mondták, hogy az illetékes kolléga hamarosan felveszi velem a kapcsolatot. Azóta már kétszer írtam nekik, mert 1 hónap is eltelt, de semmi reakció.

Szóval én nem javaslom. Ha arra van ötletetek, hogy hogyan lehetne végigvinni, hogy visszaadják az árát, szívesen veszem!

2016. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 Pratheus válasza:

A tegnapi (pénteki) diplomaosztóra kaptam ezt a terméket ajándékba. Miután elemet is sikerült ma hozzá venni (hálózatról nem működött, pedig kellene), olyan dolgokat mondthattam el róla, mint amiket itt olvastam eddig.

Az egyik ide posztolt linkkel eljutottam a netjogtár (njt.hu) egyik oldalára:

[link]

ahol a 45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet található és minden pórul jártnak ajánlom, hogy a IV. fejezetet a 20. §-tól a 29. §-ig olvassa el (esetleg az ott hivatkozott egyéb részeit is). Az átvételt követően 14 napon belül lehet elállni a vásárlási szerződéstől (aki nekem ajándékozta, 10-ről beszélt, de lehet rosszul emlékezett).

Emailben fogom hamarosan "küldetni" (mivel nem én rendeltem) az "USA-beli cégünk"-nek a 45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet 2. mellékletét (linkelt oldal alján) kitöltve, ami az elállási/felmondási nyilatkozatminta. Hétfőn (holnapután) pedig felhívom a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságot, vagy meg is látogatom, és megkérdezem többek közt, hova küldjem a csomagot, mivel a cégünk nem létezik ilyen néven, sőt, vélhetőleg a megadott címen sem. Ha megtudok valami érdemlegeset, írok róla.

2016. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim válasza:

Anyukám nézte ki nekem. Nekem szerencsém volt. Habár megrendeltük 2 óra után visszamondtam miután megnéztem a valódi véleményeket. Őszintén szólva már az is gyanús volt, hogy az oldalon mindenki szó szerint áradozott a gépről és senkinek sem volt valami problémája. Ami még ennél is gyanúsabb volt nekem, azt a rendelésnél vettem észre..Azt írták, hogy már csak 15 percig lehet megrendelni és csak 11 darab van. Kb 3 percig tötmötöltem az adatok kitöltésével és a számláló csökkent és a 11 darab helyett csak 8 volt már. Kíváncsiságból újratöltöttem és lássátok csodát, ismét 15 percig lehetett már csak megvenni és ismét 11 darab volt a raktáron! Köszönöm barátaim, hogy rávilágítottak a valóságra és nem dobtam ki Ennyi pénzt! Ezek pítináer csalók.


A csaloknak csak ennyit: Nem ciki, hogy egy 13 éves gyereket nem tudtok átverni?Mégis mit akartok?Remélem senki nem vesz majd tőlük semmit.

2016. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 sadrok ***** válasza:
Mivel 3 hónapja nem történt semmi a visszafizetés ügyében, ma ügyfélkapun elküldtem beadványomat a fogyasztóvédelemhez. Kíváncsi vagyok, mit tudnak intézni az ügyben... Már az is elégtétel lenne, ha fel tudnák göngyölíteni ezt a kamu céget, hogy ne árthassanak többet senkinek!
2016. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 Kis László István válasza:

Opti Pro. És még ráadásul "PRO" is!!! JJa. PRO trükk. Gyerekek, hát felment a pumpám, de


közben vicces is ez az egész. Akkora átverés, hogy az már fájdalmas. Szívesen kielemezném


a terméket, mert van mit csámcsogni rajta, de sajna nincs erre ennyi időm most.


Egyszerűsítve a gagyik gagyija. Pofátlan átverés!!! Na de tényleg, ehhez igazán pofa kell.


Mikor a kezembe vettem és megpróbáltam beüzemelni, először csak álltam és azon töprengtem,


hogy mi is folyik itt valójában? Igaz ez az egész??? Talán Balázs Showban vagyunk?


Figyelnek?:) Sírtunk a kedvesemmel a röhögéstől mikor kibontottuk és kipróbáltuk. Egy


kabarét lehetne írni róla annyira gagyi. Nem lehet meghatározni mennyit ér, mert ez egy


kényelmetlen, teljesen haszontalan, igénytelen, olcsó, kínai műanyag kacat, s ha megveszed


hidd el majd mindenki rajtad kacag. Nem is tudom egyáltalán megpróbáljam-e visszaigényelni


a kis pénzem. Lehet megkeresem a küldő céget és rájuk bontom az ajtót, de talán inkább


mégis lehet, hogy inkább csak kívánom, hogy költsék gyógyszerre minden ebből származó


tisztességtelen bevételüket. Ha meg akarsz bizonyosodni róla vedd meg te is. Naggyon-


nagyon durván keményem bóvli. Annyira, hogy legközelebb ha lesz időm kivesézem, mert jó


viccet lehetne csinálni belőle. A szomórú része a dolognak nem az, hogy engem átvertek és


lehúztak 12.000Ft-al, hanem az, hogy hány kispénzű, a gyógyulás reményét látó embert


húznak le vele és okoznak csalódást nekik. Aki komolyan számít arra, hogy valami


használható, az egészségére jótékony hatást kifejteni tudó, látásjavító kütyüt vett,


micsoda csalódás éri amikor kiveszi a csomagból. Mindenkit óva intek tőle aki nem akarja


felhúzni magát és ajánlom mindenkinek aki szeretne röhögni egy ki..szott nagyot. Ha arra


gondolok, hogy micsoda profitot termel ez a cég, hát elborul az agyam. Utolsó senkiházi csalók. Így


hívnám őket. Őket, aki ölbetett kézzel röhögnek rajtunk és közben számolgatják a


számlájukra befolyó összeget. Szép napot. Laci

2016. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 sadrok ***** válasza:

Megérkezett a Bács megyei kormányhivatal válasza a beadványomra. Nem engedi a rendszer, hogy bemásoljam, pedig szívesen megtenném, hogy mindenki lássa, mennyire reménytelen bármit is tenni ellenük.

A lényeg, hogy a megrendelésünkkel és az ár kifizetésével adásvételi szerződés jött létre, amibe a fogyasztóvédelem nem jogosult beavatkozni. Bírósághoz fordulhatok/fordulhatunk, és mivel külföldi cégről van szó, a fővárosi békéltető testület az illetékes, felek meghallgatása, stb.

Dióhéjban ez a lényeg, de ha valakit az egész levél érdekel, privát üzenetben megadott e-mail címre szívesen elküldöm.

Nagyon sajnálom, hogy nem tudjuk a pénzünket visszaszerezni, de leginkább azt sajnálom, hogy a folyamatot sem tudjuk megállítani. Hányan lesznek még a sorstársaink???

Van ez az oldal, küldöm a linkjét. Írtam be véleményt, persze betűhiányosan adta a felületet, és amikor újra lekértem, sehol sem volt amit beírtam.!!! Szóval, tényleg egy hatalmas kamu az egész. Ki lehet próbálni, lehet, csak én voltam béna.... :-)

[link]

2016. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 Paszkosz Rozi válasza:
Elszomorít a tudat, hogy újabb és újabb emberek esnek áldozatául, egy gátlástalan csalásnak! Igen, én is megrendeltem, én is megtapasztaltam mekkora bóvli, amiből "még a mágnesek is hiányoznak" innen-onnan, és igen én is reménykedtem benne, hogy visszakapom a pénzemet! Gondoltam én is a fogyasztóvédelemre, de - mint olvasom- felesleges! El kell fogadnom, hogy palira vettek és max. csak annyit kívánhatok én is Nekik, hogy költsék gyógyszerre. Annyit azonban megpróbálok megtenni, hogy akárhányszor meglátom a reklámjukat a facebook-on - és sajnos ez elég gyakori - meg fogom osztani a magam figyelmeztetésével!!!! Ha csak egy embert is eltérítek a rendelési szándékától. már megérte!!!
2016. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Ez szomorú!


Már persze nem az, hogy vannak ilyen gagyi cuccok, és ilyen nyerészkedő emberek a földön - illetve az is - , hanem az, hogy annyi figyelmeztetés, fogyasztóvédelmi reklám, közérdekű közlemény, prospektus után is van még olyan ember, akit ilyennel át lehet verni!

És persze most nem a nagyobbacska gyerekekre, és a szegény kispénzű nyugdíjasokra gondolok (bár az én környezetemben ők nem kezelnek önállóan számítógépet, és pláne nem rendelnek netről semmit), hanem az épeszű, józan gondolkodású átlagemberről.

1. amit csak dicsérnek, az még nem készült el, és várhatóan sosem fog!


2. egy normális netes áruház honlapján nem csak egy amerikai cím, és email cím van feltüntetve mint elérhetőség! Tessenek ezzel kezdeni, mielőtt megvesztek valamit!


3. néha olvasd el a rendelési feltételeket! Ha nem gyanús a történet, azok összhangban vannak a Magyar és EU-s törvényekkel! A cég honlapján azt írják, hogy 10 nap alatt INDOKOLD a döntésedet, és majd ŐK eldöntik, visszafizetik-e az árát! Ebből a három dologból semmi nem felel meg a már említett, és az ő lapjukon is említett törvényeknek ld. nem 10 nap, nem kell indokolni, és ő köteles visszafizetni!

De ha ez nem lenne elég, a legszebb, ahol leírja, hogy a "Megállapodásra az európai és a magyar törvények az irányadók, különös tekintettel azokra a törvényekre, amelyek az e-kereskedelemmel, távértékesítéssel és fogyasztóvédelemmel kapcsolatosak, és kizárólag a cégünk székhelye szerinti bíróságok illetékesek." Tehát ha valamivel nem vagy elégedett, vagy panaszod van, akkor elvileg kikötik, hogy a Los Angelesi bíróságon tehetsz ellene beadványt!

Ez így egy gyönyörű, szép kerek történet! Az átverések mintapéldánya!


Végtelenül sajnálok mindenkit, akit ezek a gátlástalan emberek átvertek, de nézzen mindeni egy kicsit magába, nem érzi magát senki felelősnek azért, hogy ilyen könnyen át lehetett verni?

2016. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim válasza:
Január elején vásároltam egy készüléket. Magyar nyelvű használati utasítás nem volt hozza. Kérésre küldték. Három hét múlva teljesen legyengült a készülék motorja, alig működött. Kérésre hamarosan kicserélték a készüléket. A második készüléknél is hasonló problémám adódott, így a vételárat szerettem volna visszakérni. Intézkedést ígértek ez ügyben, ez február 23-án volt. Azóta többszöri megkeresésre sem válaszolnak.
2016. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!