Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Zapper készülékről kérhetnék...

Zapper készülékről kérhetnék véleményeket?

Figyelt kérdés
A szkeptikusok táborát erősítem...édesanyámat akarják "megetetni" vele.
2015. dec. 28. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hatásos. El kell olvasni a Meggyógyulhatsz, a betegségek valódi okai... című könyvet is hozzá. Jól teszi anyukád ha megveszi magának. Nem csak mérgekkel lehet gyógyítani.
2015. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben volt kis időm,és áskáltam a témában..


Elolvastam,...ezt:

[link]

és ezt is...

[link]

2015. dec. 28. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
"Elektromos Jézus Krisztust" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
48%
Évekkel ezelőtt rendeltem egy ilyen elven működő készüléket,a két rézcsőről ismerősnek tűnt. 10 ezerért elküldte a készítője azzal a kiegészítő magyarázattal hogy egy eredetit szétszedet,megnézte miből áll és mivel elektromos szakember rájött hogy az ár töredékéből is meg lehet csinálni. Egy darab 9v-os elemmel működött volt rajta egy ki be kapcsoló a két csőcsonk ráillesztése után a két kezembe kellett fogni és bekapcsolni és már "zeppelt" is. Talán 10 rongyért érdemes kipróbálni de mindenki maga tudja..... az enyém már azt sem tudom hol van.
2016. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hitel1 válasza:
100%
Azt a két belinkelt szkepitus linket magasról le kell tojni. Semmi mást nem tudnak csinálni, csak mindent lehordani. Gondolom most épp egészséges a szerző, és marhára unatkozik. A világhálón jelenleg nincs egy olyan rendszer ahol azonosítás után tapasztalatokat irhatnának emberek egy egy termékről amit bizonyitottan megvettek. Igy ha nem ismersz valakit személyesen aki elmondja a véleményét errőlarról, addig ne higyj senkinek. Ilyenkor marad az egyetlen lehetőség, megveszed a legjobb fajtát az adott eszközből és kipróbalod magad. Amennyiben nem jön be eladod használtan. Pénzkockáztatas nélkül semmi sincs a világon. Mellesleg a zapperből az ugrofrekvencias ami lényegesen jobb, de az alapmodell is nagyon jó. Eszméletlen jó kis készülék. Igaz róla a sokat, sokhelyen látott ismertető leírás.
2019. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!