Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Oxigénterápia, tapasztalatok,...

Oxigénterápia, tapasztalatok, vélemények, tanácsok, hol és kinél?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen betegségem, a szervezetem és az agyi kapacitásom hatékonyabb kihasználása érdekében szeretném alkalmazni és mivel sok jót olvastam róla, azonban mint ma már az megszokás, mindenben kételkedni kell, minden mögött lehet sunyiság és lehetnek hátúlütök, aki tud valamit írni válaszként, azt várom.

Azok kérem ne is írjanak, akik azt írnák, hogy maradj így ahogy vagy, ha eddig is egézséges voltál jó így neked, sportolj sokat, fejlődj természetesen, stb, ha mégis akkor erősen indokolják meg mert sportolok, erősen igyekszem magam fejleszteni, de a koncentrációm, memoriám és helyzetfelismerésem valamint reakcióidőm sokszor igen gyatra, legalábbis egy átlag ember színvonalán van kb, azoban ez nem sokra elég.

Aki elutasítja ezt az oxigénterápiát és nem tanácsolja, kérem fejtse ki miért -művelt értelmes laikus számára megérthetően- és lehetőleg akkor tanácsoljon mást, mert nem szeretnék ott megállni, hogy ezt a lehetőséget kilöjük és akkor keresgélek mást, mivel nem vagyok ezen témában nagytudású és nem igen tudom szűrni a találatokat, hogy mi mi alapján jó vagy rossz nekem, ezért egyszerűbb, ha itt esetleg szakértők/tapasztaltak válaszolnak.



2016. jan. 6. 02:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt a videót még közben megnéztem, várom erről is a véleményeket, mennyi igaz belőle, mennyi a hasznos információ és mennyi a félrevezetés, hülyeség.

https://www.youtube.com/watch?v=asDw3SiSdx8

2016. jan. 6. 03:02
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak hogy segítsek a válaszolóknak, a reakcióidőm ha figyelek valamire, csak egy dologra, akkor 0,28 és 0,350-400 másodperc között van (min-max)

Na most általában nem egy dologra kell csak összpontosítani hanem sokkal többre, szóval szerintem ez kevés, és ez csak reakcióidő, a helyzet felismeréséhez társított/utáni reakcióidő a többszöröse ennek bőven.

2016. jan. 6. 03:21
 3/3 A kérdező kommentje:

Ms-ben ha figyelek, koncentrálok, akkor 250-350ms, ha nem akkor 500ms-nél több.

Ezt kéne 110ms köré vagy lejébb vinni.

2016. jan. 6. 03:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!