Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tudtok a patkónyelv gomba...

Mit tudtok a patkónyelv gomba hatásáról? Férjem gyomorrákos sajnos már áttéttel. Halottam, hogy az jó lehet! Alig tud valamit lenyelni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt a gombát nem ismerem.Ha nem tud nyelni,akkor ez azt jelenti,hogy már a torkára is átterjedt? Ha igen ,akkor kár vele próbálkoznod,mert azt sem fogja tudni lenyelni.Az én férjemnek szájrákja volt,és szájzár ja is,ezért tudom.

Nagyon sajnállak benneteket,és gyógyulást kívánok a férjednek.

2010. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezek az ún. csodaszerek nagyon kevés esetben használnak valamit! Nem hiszem hogy érdemes ilyet kipróbálni, maradjatok a jól bevált immunerősítő táplálékkiegészítőknél. Gondolom azért nem eszik mert nincs étvágya és mert a bélrendszerét érinti a daganat. Próbáljátok ki hogy pépesítitek az ételeket, nagyon jó a Nutrison Powder, ebből ital is készíthető, nagy a tápanyag tartalma, kifejezetten ilyen betegeknek szokás adni, roboráló hatású, patikában megvásárolható. Fontos a sok folyadékbevitel is.
2010. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Az lenne a legjobb megoldás, ha (minden) szombaton megnéznétek az Echo tv-én 16 órától, Dr Dávid Tamás műsorát és vegyétek fel vele a kapcsolatot, mert ő a rákról mindent tud.
2010. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. Mellékvesékre áttétes, a nyelés vizsgálat rendben volt.

Echót szoktuk nézni a szombat reggeli ismétlést.

Nagyon félek a továbbiaktól.

2010. márc. 26. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:
A 14:34-es vagyok. Nem kell semmitől félni, mert kitartónak kell lenni. Az én édesanyámnál petefészek rákot diagnosztizáltak évekkel ezelőtt és még most is járunk minden felé és sok mindent tanultunk a rákkal kapcsolatban.Egy dolgot tudunk, hogy mi ezt nem betegségnek vettük, hanem egy állapotnak ami rendbe jön. Életmód váltás, ami nagyon fontos. Ezzel a doktorral fel kell venni a kapcsolatot és el kell küldeni a lelteket és ők segítenek, sőt tudnak egy szakembert aki új módszerrel állítja meg a rákot.
2010. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom.
2010. márc. 27. 15:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom a kérdezőt és a férjét, de az orvostudomány mai állása szerint a daganatmentes élet esélye nagyon-nagyon kicsi. Érthető, hogy minden fűszálba próbálnak kapaszkodni. Erőt, kitartást kívánok.


VISZONT


Az olyanok, akik azt állítják, hogy meggyógyultak mindenféle csodagombától, azok HAZUDNAK. Hajlandó vagyok az ország bármely részére elutazni, hogy lássam a csodát. Majd ha ez megtörténik, akkor hiszek. A másik, hogy emlékeim szerint a 2 testőr nevű agymenés egyik részben volt erről szó. Annak a 2 r*bancnak be kéne varrni a száját és a Dunába velük. Utálom őket, és amit képviselnek. Mert az nem más, mint az emberek átverése. Nem több. Ezt bárki előtt vállalom.


végzős orvostanhallgató

2010. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi.

Aki benne van, persze, hogy mindent megpróbálna!

Az M1-n volt néhány hete a műsor, egy ismerősöm látta ő mesélte.

2010. ápr. 10. 09:26
 9/14 anonim ***** válasza:
B17hu.info ezt nézd meg.
2010. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. ápr. 23. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!