Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha a BioRezonanciai vizsgálat...

Ha a BioRezonanciai vizsgálat több területen is problémát "jelzett", érdemes elmenni orvoshoz megbizonyosodni? Van egyáltalán valami alapja ennek vizsgálatnak? Többi lent:

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és egy ismerősömet kísértem el egy ilyen vizsgálatra, majd tiszta kíváncsiságból én is kértem egy mérést. Elég fura dolgokat mutatott és szinte mindenhol volt valami gond, de főleg ilyenek úgymond ijesztettek meg (amúgy nem igazán, hiszek ebben, de mi van ha?), hogy gond van a szívemmel, meg az érrendszeremmel... Meg még csomó mindennel... Érdemes elmenni dokihoz ezeknek utána nézni, vagy tényleg abszolút hülyeség s szrjam le? Én amúgy egészségesnek érzem magam, s amennyi nyavaja jött ki ezen a vizsgálaton, ha mind igaz lenne, szerintem nem lennék jól... Komolyan véleményekre vagyok kíváncsi, mennyire megbízható ez a teszt? Van valami alapja?

2016. jan. 24. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Ez teljesen átverés, nincs tudományos alapja ennek a vizsgálat.

Mindegy mit mutatott, mert kamu,


Nyugi :)

2016. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy ócska trükk. Nem is értem, már annyi helyen felhívták az emberek figyelmét, hogy ne üljenek fel ilyen kóklereknek, meg ne vegyenek különböző horribilis árú ócska termékeket, de mégis csak elmennek...lám, még te is, 23 éves létedre. Ha panaszod van, a háziorvoshoz menj
2016. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Csak rád akarnak sózni ilyen-olyan készüléket amivel 'kezelheted magad ", általában tízszeres áron.
2016. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Nem értek egyet az előttem írt hozzászólásokkal.

Az évente augusztusban rendszeresen jelentkező allergia betegségemet 6 éve kezeltetem megelőző jelleggel évi egyszeri alkalommal májusban. Azóta allergia mentes számomra az élet. Pedig előtte orvosról orvosra jártam, egyetlen gyógyszer sem oldotta meg a problémámat. Egyszer az egyik évben kihagytam a kezelést és augusztusban újra allergiás tünetekkel küszködtem. Igaz nagyságrendekkel kisebb intenzitással, de jelentkezetek.

A biorezonanciás kivizsgálásról nincs tapasztalatom, de a kezelésről ez a határozott véleményem.

Végső elkeseredésemben próbáltam ki a biorezonanciás kezelést. Valami hatása ezexerint csak van...


üdv: salo

2016. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmentem végül dokihoz. Az eredmény ami kijött a Biorezonancián nem volt valódi. Nincsenek gondok a szivemmel, mint ahogy azt a vizsgálat mutatta. Teljesen rendben van. A többi apróságot is megnézettem, semmi nincs azok közül amiket a BR. kimutatott... Megnyugvásomra tényleg kamu az egész, viszont elég nem szép azoktól akik ezért pénzt kérnek el....
2016. febr. 6. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Pénzlehúzás az egész,ne dőljetek be az ilyen vérszívóknak!!!
2016. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!